W mediach społecznościowych zawrzało, po tym jak Straż Miejska w Ełku potraktowała gazem i zakuła w kajdanki przechodnia nieposiadającego maseczki na twarzy.

Straż Miejska w Ełku potraktowała niepokornego przechodnia gazem po oczach, a następnie skuła odmawiającego wylegitymowania się mężczyznę. Czynności strażników zostały nagrane przez jedną z mieszkanek miasta. Do skandalicznego zajścia doszło na ulicy Orzeszkowej.

Na nagraniu słychać głosy zbulwersowanych sytuacją przechodniów. Mieszkańcy Ełku krzyczeli na strażników i domagali się pozostawienia mężczyzny w spokoju.

Gazem po oczach to jest polecenie? Czemu wy gazujecie człowieka?! pyta filmująca zdarzenie młoda kobieta.

Nic się panu nie dzieje odpiera zarzuty strażniczka, przyszpilająca mężczyznę do ziemi.

Jak się nic nie dzieje, zachowujecie się jak nienormalni wskazuje stojąca nieopodal starsza kobieta.

Komenda ełckiej straży miejskiej broni się, przekonując, że filmik prezentujący skandaliczną sytuację „nie ukazuje całości interwencji”. Jednocześnie komendant Krzysztof Skiba zapowiada „wyjaśnienie sprawy”. Internauci twierdzą jednak, że doszło do drastycznego przekroczenia uprawnień. Co więcej, to już nie pierwsza taka sytuacja w Polsce. Wcześniej łódzka Straż Miejska groziła paralizatorem klientom galerii handlowej i zabrała na komisariat młodego chłopaka, który nie miał zakrytej twarzy.

źródło: miasto-gazeta.pl

Straż Miejska w Ełku potraktowała gazem, zakuli w kajdanki, przechodnia, który spacerował ulicą bez maseczki na twarzy!!!!

Mam pytanie całkiem serio. Czy straż miejska może w ten sposób postępować? Chodzi mi o uprawnienia. Czy jest to legalne postępowanie?

Ile szalonych macic chodziło po ulicach bez maseczek? Co robiły służby? Ochraniały je. Naprawdę żenujące.

Przeczytaj również: „Bananowa julka” ględzi o nazistach. Profesor: „Zamknij się! Mój ojciec był w Auschwitz!” Nie było co zbierać

Przeczytaj również: Lockdown do maja? Minister Zdrowia wprost na antenie Polsat News: „Jesteśmy mądrzejsi”

Źródło: miasto-gazeta.pl

(Visited 16 413 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Ja bym się nie przyglądał bym temu człowiekowi pomógł siłą kiedy milicja znęca się nad człowiekiem jest wtedy tylko wrogiem którego trzeba natychmiastowo unicestwić

  2. ten co dał tym ze straży takie uprawnienia na pewno uciekł z psychiatryka,jeżeli w zespole jest kobieta to gorze niż granat,do wszystkiego się przypierdoli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj