W niedzielę odbędą się najważniejsze wybory parlamentarne po 1989 roku. Z tej okazji poseł Konfederacji Grzegorz Braun poprosił wyborców z Warszawy i zagranicy, by ci wsparli kandydaturę Diany Ruchniewicz, czyli „czwórki” w okręgu nr 19.

Grzegorz Braun poparł Ruchniewicz, gdyż to właśnie ona jako reprezentantka wchodzącej w skład Konfederacji „Konfederacji Korony Polskiej” ma największe szanse na mandat poselski. Braun liczy przede wszystkim na głosy Polonii.

– Diana Ruchniewicz do Sejmu! Czwarta na liście warszawskiej, stołecznej. Na ten okręg głosuje nie tylko Warszawa, ale i zagranica. Rodacy Polacy, Polonusi, Kresowiacy, wy których los porozrzucał w różne miejsca na globusie, ale żyjecie życiem politycznym kraju – głosujcie na Dianę Ruchniewicz. Wyślijcie ją bardzo proszę do Sejmu

– zwrócił się do Polaków poseł Konfederacji.

Grzegorz Braun i Diana Ruchniewicz

Polityk popiera swoją koleżankę, gdyż zależy mu na tym, aby Konfederacja Korony Polskiej dysponowała w Sejmie co najmniej dwójką posłów.

– Jeżeli nie chcecie, żebym został sierotą w Sejmie, głosujcie na Dianę Ruchniewicz

– przedstawia pokrótce sytuację poseł.

Sama kandydatka z polityką postanowiła związać się w czasie lockdownu i pandemii. To właśnie wtedy Ruchniewicz mobilizowała przeciwników segregacji sanitarnej do protestów przeciwko opresyjnemu rezimowi. Trzy lata doświadczeń warszawska „czwórka” postanowiła przekuć w paliwo wyborcze, by walczyć o interesy rodaków także w Sejmie.

– Tylko Konfederacja ma szansę uczciwie rozliczyć ten czas bezprawia ponieważ tylko Konfederacja nie brała w nim udziału.
Nigdy więcej zamykania gospodarki i aresztu domowego!

– mówi Diana Ruchniewicz, przypominając o mrocznych czasach i potrzebie rozliczenia sprawców nadmiarowych zgonów.

Ruchniewicz sprzeciwia się również przyznawaniu przywilejów Ukraińcom, postuluje również opuszczenie Światowej Organizacji Zdrowia przez Polskę. Jest także za dobrowolnością szczepień, odrzucając przymus.

– Dla osoby, która do polityki weszła w 2020 roku, gdy prym wiedli politycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze, lekarze celowo nakręcający panikę covidową licząc na ogromne zyski i zwiększenie władzy trudno wyobrazić sobie bardziej wartościową rekomendację od rekomendacji posła Grzegorza Brauna

mówi kandydatka z numerem 4.

źródło: Magna Polonia, prawy.pl

(Visited 70 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj