Jerzy Stuhr

Maciej Stuhr szczerze o ojcu. „Z niektórymi rzeczami już się żegna”

Maciej Stuhr udzielił wywiadu dla kanału Imponderabillia, gdzie poruszył tematy rodzinne, a w szczególności swojego ojca Jerzego Stuhra. Aktor przyznał, że jego ojciec przygotowuje się już do przejścia na emeryturę.

Maciej Stuhr w szczerym wyznaniu opowiedział o swoich planach i zbliżających się projektach zawodowych.

Celebryta wspomniał także, co słychać u jego ojca. Jak się okazało ojciec aktora ma za sobą trudniejszy czas — przeszedł w swoim życiu dwa zawały i nowotwór krtani. W 2020 roku doznał także nieszczęśliwie udaru mózgu.

Wielu sympatyków kina zastanawiało się od jakiegoś czasu, co dzieje się ze stanem zdrowia 74-letniego aktora. Jak przyznał jego syn, zbliża się on już do emerytury i docelowo nie powróci na deski teatru.

— Jak na szereg katastrof zdrowotnych, które przeszedł w życiu, to czuje się zdumiewająco dobrze. Oczywiście, jest już starszym panem i powoli zmierza chyba w stronę emerytury, z niektórymi rzeczami się już żegna. Myślę, że na scenie trudno go już będzie zobaczyć, ale w filmie jeszcze tak. Zaraz wybiera się do Włoch coś tam kręcić — stwierdził Maciej Stuhr, który wyznał, jaki był wpływ pandemii koronawirusa na losy jego rodziny.

— Ciekawe doświadczenie bardzo i potrzebne też, chociaż bez pandemii w tle byłoby przyjemniejsze. Dla mnie to był szok, a co dopiero dla moich rodziców. Moja mama przez 50 lat narzekała, że ojca ciągle nie ma w domu. Teraz po tych dwóch latach to widzę mały błysk w oku, gdy mówi, że tata zaraz wyjeżdża do tych Włoch — przyznał Stuhr.

Zobacz również: Groźna akcja! Policja zapobiegła eskalacji buntu w ośrodku dla migrantów [WIDEO]

Zobacz również: Kolejny niebezpieczny atak tym razem w okolicy Białowieży! Sto osób próbowało sforsować granicę

Źródło: o2.pl, plejada.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these