propolski.pl: Ziemkiewicz o Unii Europejskiej

Ziemkiewicz przewiduje, że ludzie nie uwolnią się od COVID-19: „To jest wszystko jeden wielki szwindel” [WIDEO]

Publicysta Rafał Ziemkiewicz ocenił obecną sytuację epidemiczną w Polsce i zaznaczył, że wcale nie ma dobrych wieści. Jego zdaniem koronawirus będzie pojawiał się cyklicznie i nie ma w tym nic dziwnego.

— No, bo będą chorować, bo to jest grypa k@%$^# %#ć i ona mutuje i żadna szczepionka nigdy grypie nie zapobiegła… — stwierdził w swoim najnowszym nagraniu na YouTubie Rafał Ziemkiewicz.

— …i to jest wszystko jeden wielki szwindel przecież, że koncerny farmaceutyczne nie chcą robić leku na to — dodał publicysta.

Zobacz również: Borys Budka pochwalił się udaną relacją z Tuskiem: Mogę liczyć na jego radę

W jego ocenie będą pojawiały się coraz to nowsze preparaty do walki z COVID-19, ponieważ jest to opłacalne.

— Tylko chcą szczepionkę, bo leki się daje tylko chorym, a szczepionkę się daje wszystkim, i szczepionkę się sprzedaje rządom i można potem sprzedać trzecią, czwartą, piątą dawkę, a jak już zupełnie nie można sprzedać, to wtedy się zrobi taki lobbing, żeby kraje bogate się zrzuciły i nakupowały tych szczepionek dla Afryki, albo dla innych krajów — wyjaśnił Ziemkiewicz.

Zobacz również: Szymon Hołownia szczerze: Jak dojdziemy do władzy będzie Telewizja Polska 2050 [WIDEO]

— To jest złoty interes! Jakby dopuścili na rynek lek przeciwko tej chorobie, to by się cały ten interes… skichał. Więc jestem głęboko przekonany, że jak nawet cała big pharma siedzi na paczkach przeciwko COVID-owi, to ich oczywiście nigdy do sprzedaży nie wypuści — dodał bez ogródek.

Według Rafała Ziemkiewicza sytuacja ta jest niezwykle korzystna i przyszłościowa dla PiS-u, ponieważ dzięki temu może „napiętnować” antyszczepionkowców i straszyć społeczeństwo kolejnymi falami.

Źródło: NCzas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these