Szymon Hołownia zamieścił relację live z pobytu w mieście Wisła. Tam złożył zaskakującą deklarację: — Nagrywam nie z rzeki Wisły, którą jak chcieliby moi niektórzy konkurenci polityczni, mógłbym spływać do morza jako utopiona przez nich polityczna marzanna, tylko z miejscowości Wisła, które dzisiaj odwiedzamy — oznajmił Hołownia.

Były prezenter telewizyjny wraz z reprezentacją Polski 2050 spotkał się z przedsiębiorcami z tego regionu, działającymi w branży turystycznej, gastronomicznej, budowlanej oraz transportowej. Działacze podczas rozmowy skupili się przede wszystkim na potrzebach przedsiębiorców, którzy doświadczają wielu trudności z racji pandemii koronawirusa. Jak zapowiedzieli, zdobyta wiedza będzie wykorzystana do stworzenia programu gospodarczego Polski 2050.

Zobacz również: Węgierscy kibice wygwizdali klękających w geście BLM irlandzkich piłkarzy [WIDEO]

Na opublikowanym wideo — Hołownia mijając wóz transmisyjny Telewizji Polskiej złożył bardzo interesującą deklarację.

— A tutaj nasza ulubiona stacja telewizyjna, czyli TVP. TVP będzie miało taką sytuację, że jak dojdziemy do władzy, to będzie się nazywała Telewizja Polska 2050 i będzie trzeba doklejać na samochodach. TVP towarzyszy nam nieustannie i bardzo się z tego cieszymy. Lubimy być obserwowani — mówił lider ruchu Polska 2050.

Pod koniec 2019 roku Szymon Hołownia ogłosił, że po 12 latach rezygnuje z prowadzenia „Mam talent”. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem Facebooka.

— Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna — powiedział Hołownia w mediach społecznościowych. Ponadto podziękował wszystkim widzom i obiecał: „Na pewno się nie rozstajemy!”.

Zobacz również: Borys Budka pochwalił się udaną relacją z Tuskiem: Mogę liczyć na jego radę

W niedługim czasie od tego apelu zaangażował się w politykę i wystartował w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Wtedy również wpadł na pomysł stworzenia ruchu Polska 2050. Wiele wskazuje na to, że jego popularność stale rośnie, a formacja zyskuje nowych sympatyków.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 521 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mentorka z "Projektu Lady" krytykuje Rafała Trzaskowskiego. "Popełnił faux pas"

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here