Janusz Korwin-Mikke odpowiedział Jagodzie Grondeckiej (korespondentce z Afganistanu) w kwestii wprowadzenia tzw. paszportów sanitarnych umożliwiających swobodny dostęp do kin, kawiarni, pociągów oraz restauracji. Lewicowa dziennikarka zarzuciła też niezaszczepionym Polakom, że ci „pasożytują” na tych, którzy zdecydowali się na przyjęcie preparatu.

Janusz Korwin-Mikke odniósł się do kontrowersyjnej wypowiedzi Jagody Grondeckiej, która życzyłaby sobie wprowadzenia w Polsce rozwiązań sanitarnych na wzór francuski:

Kiedy wprowadzimy powszechne zastosowanie paszportów sanitarnych – w kawiarniach, kinach, restauracjach, pociągach itp – jak to ma miejsce w krajach typu Francja, żeby niezaszczepieni przestali pasożytować na reszcie społeczeństwa? — napisała na Twitterze Jagoda Grondecka obserwowana przez niemal 30 tys. osób.

Ostry odzew internautów

Była korespondentka z Afganistanu spotkała się z falą krytyki oburzonych Polaków, zarzucających jej „nazistowską” narrację oraz totalitarne skłonności:

Płacimy składki i podatki na twoje autorytarne pornofantazje. Dopóki nie ma jak się z tego wycofać, dopóty przysługują nam te same przywileje i prawa, co tobie — na równych zasadach, z identycznym wkładem do twojego. Jeśli to jest pasożytowanie, z ciebie pasożyt tej samej miary wskazał jeden z użytkowników Twittera.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

I zapytaj jeszcze na miejscu talibów, głupia pindo, jak oni to zrobili, że przeżyli bez szpryc, maseczek i dystansu i jeszcze odzyskali kraj. Nadludzie normalnie dodał inny internauta.

Walcz o prawa uchodźców. Domagaj się zamordyzmu dla obywateli płacących podatki we własnym kraju.

Pasożytować. Widzę nazistowska gadka wiecznie żywa.

Kiedy, idiotko, zaczniesz myśleć, i pojmiesz, że zaszczepieni również transmitują wirusa, więc paszporty sanitarne to bezsens, a ich cel to tresura i kontrola ludzi, a nie walka z chorobą?

Wprowadzasz to z czym walczysz ? Jedziesz do Kabulu by pokazywać dyktaturę i brak praw człowieka a później na tt piszesz by odbierać prawa innym ludziom. Wstyd

Janusz Korwin-Mikke odpowiada

Głos zabrał również Janusz Korwin-Mikke:

Może najpierw paszporty upoważniające do głosowania w wyborach dla tych, co płacą podatki – by biorący zasiłki nie pasożytowali na reszcie społeczeństwa? zapytał Grondecką poseł Konfederacji.

Przeczytaj również: Niemiecki polityk skomentował sytuację w Polsce: „Nie jesteśmy głupi”

Przeczytaj również: Aktorka z „Klanu” bryknęła przebrana za o. Rydzyka. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

źródło: Nczas

(Visited 2 904 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj