Aktorka Maria Winiarska wystąpiła na krótkim nagraniu, które szybko podbiło sieć. Na filmiku widać, jak gwiazda znana z serialu Klan tańczy, mając na twarzy maskę o. Tadeusza Rydzyka. Co kryło się za zachowaniem aktorki?

Maria Winiarska znana jest widzom z pewnych produkcji kinowych i telewizyjnych. Wystąpiła m.in. w „Ile jest życia”, „Dyrektorzy”, „Miś”, „Na wspólnej” oraz „Barwy Szczęścia”. Aktorka jest również dobrze kojarzona fanom serialu „Klan”, gdzie wciela się w rolę Alicji Marczyńskiej.

Maria Winiarska jest żoną znanego aktora Wiktora Zborowskiego. Mają córkę Zofię Zborowską-Wronę, która również jest aktorką.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Winiarska tańczy w masce z twarzą o. Rydzyka. Jak się okazuje, celem jest zbiórka pieniędzy w ramach akcji charytatywnej.

— Jak ja coś obiecam, to nie ma to tamto, powiedziałam, że jeśli uzbieramy te ponad 9 baniek na @zosia.wyscigzsma to odtańcze taniec radości maskę mam iście halloweenową, osoby, która gdyby chciała, to mogłaby w jednej chwili zakończyć pewnie wszystkie takie zbiorki P.S. Teraz zbieramy na @filip_kontra_sma_ !! Link do zbiórki w moim bio! Dalej kochani! Uratujmy kolejne życie malutkiego dziecka! — napisała w mediach społecznościowych Maria Winiarska.

Przeczytaj również:  Kaczyński za bardzo się rozgadał? "Pan powiedział, że dla władzy sprzeda Pan Polskę" [+WIDEO]

Zobacz również: Obelżywe słowa Gill-Piątek o Marszu Niepodległości: To się nie powinno zdarzyć w Warszawie [WIDEO]

Zobacz również: Niemiecki polityk skomentował sytuację w Polsce: „Nie jesteśmy głupi”

Źródło: Twitter.com

(Visited 1 352 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj