propolski.pl: Tusk nie będzie już szefem EPL

[UWAGA WULGARYZMY] Znany reżyser nie wytrzymał: „Tusk to zdrajca. Sprzedawczyk. Rudy ch*j. Największa łajza…

Reżyser kultowej już „Symetrii” czy „Labiryntu świadomości” Konrad Niewolski postanowił odnieść się do najnowszego wywiadu Donalda Tuska. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w rozmowie z Onetem otwarcie stwierdził, że wybory w Polsce były, są i będą fałszowane przez partię rządzącą.

Reżyser Konrad Niewolski, znany z takich klasyków jak „Symetria”, „Job, czyli ostatnia szara komórka”, „Palimpsest” czy „Labirynt świadomości” w ostrych słowach skrytykował Donalda Tuska.

Moi drodzy, powiem wam, że jak dzisiaj usłyszałem, że największa łajza polskiej polityki, zdrajca i sprzedawczyk, rudy ch*j, k**** Tusk, mówi, że żeby ratować Polskę, wszystkie partie opozycyjne powinny razem wystartować tylko po to, żeby odsunąć PiS od władzy… — rozpoczął swój wywód Niewolski.

Artysta wytknął liderowi opozycji brak oferty programowej, która w istocie stanowiłaby alternatywę dla zwykłych Polaków:

K****, czy na tym ma polegać polityka, że ugrupowania, które mają zupełnie inne programy, które różnią się radykalnie w podejściu do wszystkich aspektów polityki zagranicznej i wewnętrznej, wyciągały jedna na drugą różnego typu rzeczy, obrażali się nawzajem, nagle ponad podziałami, tylko po to żeby dorwać się do władzy i odsunąć PiS, próbują wszystkim Polakom wmówić, że to wszystko to dla dobra Polski i że oni wszyscy razem, k****, zapomną o swoich poglądach, zapomną, co na siebie wygadywali, i tylko po to żeby „ratować Polskę”… — mówi dalej reżyser na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube.

„Rudy ch*j”

W opinii Niewolskiego opozycji wcale nie zależy na rozwiązaniu problemów stworzonych przez rząd PiS, lub tych, których władza nie dostrzega. Niewolski przekonuje, że Donald Tusk jawnie szkodził Polsce swoimi poprzednimi działaniami i nie ma żadnych przesłanek ku temu, by obietnice byłego premiera potraktować poważnie:

Oczywiście to „ratowanie Polski” jest w cudzysłowie, bo w ustach tego rudego ch*ja jest jakaś kpina. Ktoś, kto przez tyle lat sabotował i szkodził Polsce, będąc w Unii Europejskiej na samym szczycie, próbuje nam teraz wmówić, że dla dobra, dla ratowania Polski pojednałby się ze wszystkimi…

Jakie to są pie**olone łajzy. Mam nadzieję, że Polacy to widzą, bo to po prostu ręce opadają, oni Polaków mają za idiotów — wyraził nadzieję artysta.

Przeczytaj również: Donald Tusk przyłapany na ponownym łamaniu przepisów ruchu drogowego. Sprawę opisuje „Super Express”

Przeczytaj również: Uchodźcy pozwali Facebooka za mowę nienawiści. Żądają ogromnego zadośćuczynienia

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

2 thoughts on “[UWAGA WULGARYZMY] Znany reżyser nie wytrzymał: „Tusk to zdrajca. Sprzedawczyk. Rudy ch*j. Największa łajza…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these