Sylwester Marzeń 2021 przyciągnął przed telewizory mnóstwo Polaków. Największą gwiazdą tej nocy, jak zapowiadał już prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski był Jason Derulo.

– Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – obwieścił w mediach społecznościowych Jacek Kurski.

Jason Derulo jest autorem przebojów takich jak „Savage Love”, „Wiggle”, czy „Ridin’ Solo”. Artysta jest aktywny na scenie muzycznej przeszło 15 lat, a jego utwory zamieszczone w serwisie YouTube zbierają po 8 miliardów wyświetleń.

Kto sfinansował występ piosenkarza w naszym kraju?

– Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” – napisano na portalu pudelek.pl.

Jak donosi agencja eventowa „Celebrity Talent International” koncert Jasona Derulo może być wart od 600 tys. do nawet 1,2 miliona złotych.

Portal party.pl rozmawiał z osobą powiązaną z branżą muzyczną i zdradził więcej szczegółów.

– Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu – powiedziano.

Zobacz również: Morawiecki zwrócił się do Tuska: śmiało można pana nazwać premierem polskiej biedy [WIDEO]

Przeczytaj również:  Wspaniałe wystąpienie Krystiana Ochmana w półfinale Eurowizji. Jest nagranie [WIDEO]

Zobacz również: Krzysztof Bosak nie przebiera w słowach. „To się nazywa komunizm”

Źródło: YouTube.com, party.pl

(Visited 178 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj