Redaktor naczelny „Newsweek Polska” złożył Polakom życzenia noworoczne i przy okazji zdradził lekarstwo na kaca. Nowy Rok to wyjątkowa okazja do zmian i postanowień, ale przede wszystkim do składania życzeń. Wielu polityków i celebrytów opublikowało je więc w mediach społecznościowych.

– Życzę wszystkim, żeby zwycięstwo nad kacem było zapowiedzią kolejnych tegorocznych zwycięstw i sukcesów – napisał Tomasz Lis.

– Tym, którzy mieli dobry koniec roku życzę, by nadchodzący rok przyniósł kontynuację pasy. Tym, którzy mieli koniec słaby, życzę pozytywnego przełomu. Którzy mają tragiczny życzę jednak radości, śmiechu i uśmiechu – dodał dziennikarz.

Publicysta na tym nie poprzestał i opublikował kolejne wpisy z życzeniami.

– Mądrości, by nie ulec zawrotowi głowy od sukcesów. Siły, by nie utonąć w smutku. Zuchwałości, pokory, szczęścia w miłości, zdrowia. Wszystkim. Wiary w beznadziei, zdrowia w chorobie, nadziei w rozpaczy, miłości w samotności. Wolności w nienormalności. Uśmiechu, słońca, wiary – napisał redaktor naczelny „Newsweek Polska”.

Tomasz Lis podzielił się również praktycznymi radami na to, jak najlepiej pokonać kaca.

– Z dawnych sposobów polecam kefir, aspirynę popijaną dużą ilością wody i długi, intensywny spacer – czytamy na Twitterze.

Przeczytaj również:  Marcin Prokop szczerze o swoich zarobkach w „Dzień dobry TVN”. Te słowa mogą szokować

Zobacz również: Sylwester Marzeń 2021. Jason Derulo zbije fortunę na swoim występie [WIDEO]

Zobacz również: Prezydent Andrzej Duda apeluje w noworocznym orędziu: Szczepmy się! Pierwszą, drugą i trzecią dawką [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

(Visited 154 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj