propolski.pl: Magda Gessler

Magda Gessler ma ważny apel dla swoich fanów. Przestrzega w nim przed uzależnieniem

Magda Gessler — najsławniejsza restauratorka w Polsce postanowiła wygłosić ważny apel do swoich sympatyków. Ciesząca się dużym uznaniem prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” wykorzystała swój posłuch w istotnej sprawie.

W tym celu opublikowała na Instagramie post, w którym przestrzegła wszystkich przed niezdrowym nawykiem rujnującym zdrowie. Nawiązała przy tym do wspomnień ze swojego życia, przytaczając historię mamy, która doświadczyła ciężkich skutków swojego uzależnienia.

Zobacz również: Andrzej Sośnierz: Chyba trzeba będzie wprowadzić godzinę policyjną

— Pamiętajcie, wielu kobietom wydaje się, że z papierosem wyglądają atrakcyjnie… — zaczęła Magda Gessler w swoim wyznaniu.

Zobacz również: HIT! Janusz Korwin-Mikke uczy, czym jest Islam, jako Jonasz Koran-Mekka [WIDEO]

— Potem się uzależniają… Potem mają poważne kłopoty ze zdrowiem… Tak straciłam mamę… Więc proszę was, mimo że nawet ja z papierosem wyglądam ciekawie, nigdy nie paliłam i nie będę palić. Mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata… Tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy, bo ten też zabija… Proszę was, nie dajcie się skusić. To zdjęcie to kusząca prowokacja — napisała pod wzbudzającym kontrowersje zdjęciem, na którym wystąpiła z papierosem w ustach.

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these