Janusz Korwin-Mikke opublikował wideo, na którym przebrany w strój iberyjski uczy Polaków, czym jest Islam. Okazuje się, że występujący jako Jonasz Koran-Mekka polityk ma wiele zainteresowań i rozległą wiedzę.

Janusz Korwin-Mikke bardzo często wspominał o tym, że konserwatywna kultura Islamu może być o wiele bardziej wartościowa, niż obecna lewacka kultura, która zalewa Europę wywołując chaos.

Jako że poseł Konfederacji szeroko interesuje się Islamem, postanowił podzielić się na YouTube wideo, na którym wyjaśnił zawiłości tej religii wszystkim zainteresowanym.

Zobacz również: Andrzej Sośnierz: Chyba trzeba będzie wprowadzić godzinę policyjną

Polityk poruszył temat m.in. podstawowych błędów w myśleniu Polaków o muzułmanach. Przedstawił ciekawostki językowe i główne zasady, na których opierają się trzy wielkie religie.

Zobacz również: Michał Wiśniewski stracił 40 mln majątku. Zdradził również wysokość swojej emerytury

Według lidera Konfederacji Arabowie zwyciężą w wyścigu cywilizacyjnym z chrześcijanami i żydami, ponieważ są niezwykle wierni swojej religii i przekładają słowa świętej księgi w życie.

— Pan Bóg stoi po stronie tych, którzy przestrzegają jego przykazań, a oni przestrzegają — stwierdził wolnościowiec, dodając, że Polacy nie przestrzegają przykazań. Podkreślił, że Bóg muzułmanów, to ten sam Bóg, którego wyznają żydzi i chrześcijanie.

Przeczytaj również:  PiS tłumaczy się z kontrowersyjnej ustawy. "Rzeczywiście przewiduje ograniczanie praw obywatelskich, ale..."

źródło: YouTube.com

(Visited 1 920 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj