propolski.pl: Morawiecki: Jest tylko jeden sposób, który pomoże uniknąć czwartej fali

Loteria dla zaszczepionych! Ogromne pieniądze do wygrania

Rząd zamierza zachęcić Polaków do szczepień. Jednym z pomysłów jest loteria dla zaszczepionych. Do wygrania będą ogromne pieniądze.

Michał Dworczyk zapowiadał już wcześniej, że rząd będzie próbował w jakiś sposób przekonać niezaszczepionych Polaków do zmiany swojej decyzji. Zdaniem tygodnika Wprost władza zamierza zorganizować loterię dla zaszczepionych.

— W loterii przewidzianej dla pojedynczych obywateli, rozważamy kilka pułapów finansowych: losowania tygodniowe, miesięczne i finałowe — tłumaczyła tygodnikowi o kulisach przygotowania loterii dla zaszczepionych Polaków osoba z rządu.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

— Ze strony państwa będzie wsparcie na lokalne wydarzenia promocyjne. Gminy, w których poziom zaszczepienia będzie wynosił 75 procent, dostaną kilkaset tysięcy złotych. Potem spośród nich wybierzemy te z rekordowym wynikiem i one otrzymają milionowe wsparcie na dowolny cel — dodał rozmówca z rządu.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Bardzo możliwe, że główną nagrodą będzie milion złotych, a sama loteria zostanie zorganizowana we współpracy z Totalizatorem Sportowym.

Źródło: Wprost

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these