Rząd zamierza zachęcić Polaków do szczepień. Jednym z pomysłów jest loteria dla zaszczepionych. Do wygrania będą ogromne pieniądze.

Michał Dworczyk zapowiadał już wcześniej, że rząd będzie próbował w jakiś sposób przekonać niezaszczepionych Polaków do zmiany swojej decyzji. Zdaniem tygodnika Wprost władza zamierza zorganizować loterię dla zaszczepionych.

— W loterii przewidzianej dla pojedynczych obywateli, rozważamy kilka pułapów finansowych: losowania tygodniowe, miesięczne i finałowe — tłumaczyła tygodnikowi o kulisach przygotowania loterii dla zaszczepionych Polaków osoba z rządu.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

— Ze strony państwa będzie wsparcie na lokalne wydarzenia promocyjne. Gminy, w których poziom zaszczepienia będzie wynosił 75 procent, dostaną kilkaset tysięcy złotych. Potem spośród nich wybierzemy te z rekordowym wynikiem i one otrzymają milionowe wsparcie na dowolny cel — dodał rozmówca z rządu.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Bardzo możliwe, że główną nagrodą będzie milion złotych, a sama loteria zostanie zorganizowana we współpracy z Totalizatorem Sportowym.

Źródło: Wprost

(Visited 1 273 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj