propolski.pl: Niedzielski zapowiada wakacyjny pakiet rozwiązań. Koronarestrykcje dla niezaszczepionych

Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Adam Niedzielski był gościem Beaty Lubeckiej w Radiu Zet. Podczas audycji zapytano się eksperta o liczbę nadmiarowych zgonów.

W Polsce w ubiegłym roku liczba zgonów była na poziomie najwyższym od czasów drugiej wojny światowej. Rok 2021 również nie wygląda pod tym względem optymistycznie.

Z tego powodu Beata Lubecka zapytała się Adama Niedzielskiego o to, skąd tak wysoka liczba zgonów.

Kwestia zgonów to nie jest prosty temat. Jest to wielowymiarowe. Jeśli popatrzymy na kwestię nadmiarowych zgonów, to rzeczywiście Polska na tle Europy wypada w odniesieniu do roku 2020 źle. Natomiast trzeba popatrzeć szerzej. Sytuacja w Polsce jest przeciętna jeśli weźmie się pod uwagę liczbę zgonów na sto tysięcy obywateli wyjaśnił Niedzielski.

Czytaj także: Do Polski trafiły podróbki szczepionek. Pfizer potwierdził przypuszczenia

Ale najważniejsze jest odpowiedzenie sobie na pytanie odnośnie tego, skąd to się bierze, z czego wynika. Odpowiedź na to pytanie nie ma związku wyłącznie z niewydolnością systemu opieki zdrowotnej, co często jest sugerowane. O naszym zdrowiu przesądza więcej czynników niż tylko dostęp do leczenia. Przesądza genetyka, przesądza jakość powietrza. Przesądza dieta, uprawianie sportu, stosowanie profilaktyki kontynuował.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Niestety, trzeba sobie odpowiedzieć uczciwie, że te wzorce zdrowotne w Polsce są zaniedbane. Konsumpcja alkoholu, palenie papierosów nie stawiają nas w grupie krajów najbardziej zdrowych podsumował minister zdrowia.

Źródło: Streamable

About the Author

11 thoughts on “Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

  1. No i dobrze powiedzial, bo taka jest prawda. Ja juz od dawna obserwuje spoleczenstwo. Coraz wiecej grubasow, ale to wina rozdzawania pieniedzy. Niektorzy maja az nadto, nie wiedza co z nimi robic, to siedza na tylku, żrą, pala, pija, zero ruchu, zero kondycji, a pozniej choroby sie przyklejaja jak muchy do gowna, wiec nie ma sie co dziwic. Minister prawde powiedzial, ale to, ze rozdawnictwo hajsu, social jest tego glowna przyczyna, to juz nie wspomnial. Ludzie powinni pracowac i to ciezko na swoje utrzymanie, a nie liczyc na darmowe, tym bardziej, ze te darmowe biora ci, ktorzy maja i tak juz duzo swojego…

  2. „brak uprawiania sportu” – zgadza się panie Niedzielski. Jak ludzie mięli uprawiać sport w ciągu ostatniego roku skoro mięli pozamykane hale sportowe i siłownie? Byli ciągle straszeni aby nie wychodzić z domu to i nie biegali dla zdrowia. Ze strachu właśnie zapewne pili i palili. Więc większość tych czynników sprowadza się właśnie do pandemii strachu i lockdownu. Jest to właśnie wina pana oraz pana urzędasów.

    1. Ja właśnie w czasie największego terroru srajdemią zacząłem uprawiać na poważnie sport. Zacząłem od krav magi sztuki samoobrony bo miałem doczynienia coraz częściej z agresją debilów w szmatach na ryju.
      Ostrzegam jak kiedyś jakiś szmaciarz spróbuje naruszyć moją nietykalność – zatłukę go.

  3. Zamykanie siłowni, lockdown (nie spotykanie się z innymi ludźmi), duszenie nas maseczkami, wszechobecne zastraszanie ludzi, nadmierna higiena (brak odporności), teleporady, i niewydolność służby zdrowia wszystko to co zgotowało nam PiS przez ostatnie półtorej roku.

  4. Jasne bo emeryci to nic innego tylko piją i papierosy pala. Jedzą też dobrze bo nie stać ich na zatrute jedzenie, na leki zresztą też nie. Oczywiście o preparatach i nie przyjętych pacjetach nie mówimy ,bo to ch wina ze się ukluli.

  5. Polska i Polacy są otumaniani i rozdzierani przez kastę zdrowia publicznego, wykorzystującą COVID jako pojazd jadący w kierunku globalistycznej otchłani. Nauka nie jest tym, co Niedzielski lub osoba zajmująca się zdrowiem publicznym ogłasza w mediach lub w telewizji. Musimy zbiorowo powstać i powiedzieć „DOŚĆ”!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these