Lewicowa aktywistka Marta Lempart dała kolejny popis pod Sejmem. Kandydatka na „Warszawiankę Roku” nie przebierała w słowach i zszokowała zebranych na miejscu słuchaczy.

Parlamentarzyści pochylili się wczoraj nad obywatelskim projektem zaostrzającym prawo do ab*****. W związku z tymi okolicznościami liderka Strajku Kobiet przeszła samą siebie i wulgarnie obraziła Straż Graniczną.

Lempart zaatakowała słownie obrońców życia, ale także mundurowych pilnujących porządku na polskiej granicy z racji kryzysu migracyjnego.

— Obrońcy tych pier… morderców w mundurach, co wyrzucają dzieci do lasu, odgrażali się, że będą na nas składać na nas zawiadomienie do prokuratury i że będą nas pozywać. Proszę k… bardzo — krzyczała aktywistka, która zasłynęła ze słowa „wypie*****”.

W kolejnej części swojej wypowiedzi kobieta jeszcze kilka razy nazwała strażników granicznych „mordercami w mundurach”. Podkreśliła przy tym, że nie obawia się żadnego procesu i będzie mówiła to, co chce.

— Mordercy w mundurach wyrzucają dzieci do lasu. Pozwijcie mnie, to sprawa będzie o to, że jesteście pier… mordercami w mundurach, którzy wyrzucają dzieci do lasu. Będziemy to udowadniać przed sądem, bo jak na razie to są obiecanki — dodała wzburzona Lempart.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

Marta Lempart nie jest pierwszą osobą, która dopuściła się wulgarnego ataku na polskie służby. Kilka tygodni temu zrobiła to aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która po obejrzeniu nagrania udostępnionego przez Strajk Kobiet wybuchła wściekłością. Za swój emocjonalny występek gwiazda musiała ponieść wiele nieprzyjemnych konsekwencji.

— To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! — pisała na Instagramie Kurdej-Szatan.

Zobacz również: Senator KO przeprosił Patryka Jakiego. „Przepraszam”

Zobacz również: Ochojska zatrzymana przez służby na granicy! „Jestem porażona okrucieństwem tej władzy”

Źródło: DoRzeczy.pl, tysol.pl

(Visited 649 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj