Lewicowa aktywistka Marta Lempart dała kolejny popis pod Sejmem. Kandydatka na „Warszawiankę Roku” nie przebierała w słowach i zszokowała zebranych na miejscu słuchaczy.

Parlamentarzyści pochylili się wczoraj nad obywatelskim projektem zaostrzającym prawo do ab*****. W związku z tymi okolicznościami liderka Strajku Kobiet przeszła samą siebie i wulgarnie obraziła Straż Graniczną.

Lempart zaatakowała słownie obrońców życia, ale także mundurowych pilnujących porządku na polskiej granicy z racji kryzysu migracyjnego.

— Obrońcy tych pier… morderców w mundurach, co wyrzucają dzieci do lasu, odgrażali się, że będą na nas składać na nas zawiadomienie do prokuratury i że będą nas pozywać. Proszę k… bardzo — krzyczała aktywistka, która zasłynęła ze słowa „wypie*****”.

W kolejnej części swojej wypowiedzi kobieta jeszcze kilka razy nazwała strażników granicznych „mordercami w mundurach”. Podkreśliła przy tym, że nie obawia się żadnego procesu i będzie mówiła to, co chce.

— Mordercy w mundurach wyrzucają dzieci do lasu. Pozwijcie mnie, to sprawa będzie o to, że jesteście pier… mordercami w mundurach, którzy wyrzucają dzieci do lasu. Będziemy to udowadniać przed sądem, bo jak na razie to są obiecanki — dodała wzburzona Lempart.

Marta Lempart nie jest pierwszą osobą, która dopuściła się wulgarnego ataku na polskie służby. Kilka tygodni temu zrobiła to aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która po obejrzeniu nagrania udostępnionego przez Strajk Kobiet wybuchła wściekłością. Za swój emocjonalny występek gwiazda musiała ponieść wiele nieprzyjemnych konsekwencji.

— To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! — pisała na Instagramie Kurdej-Szatan.

Zobacz również: Senator KO przeprosił Patryka Jakiego. „Przepraszam”

Zobacz również: Ochojska zatrzymana przez służby na granicy! „Jestem porażona okrucieństwem tej władzy”

Źródło: DoRzeczy.pl, tysol.pl

(Visited 681 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj