Celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym widać, jak przyjmuje trzecią dawkę szczepionki.

— Szanuje wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy — napisała pod zdjęciami Rozenek-Majdan, prowokując tym samym internautów do burzliwej dyskusji.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, dlatego wiele osób liczy się z jej zdaniem. Jednak w tym przypadku prezenterka spotkała się z mniej przychylnymi komentarzami.

„Perfekcyjna Pani Domu” zgromadziła na Instagramie 1,4 mln obserwatorów, którzy ochoczo śledzą jej poczynania. Celebrytka publikuje wiele zdjęć i filmików, na których dzieli się wybranymi momentami swojego życia.

Ponadto Rozenek-Majdan często komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Przy okazji kreuje się na ekspertkę w kwestii diety, urody, kosmetyków oraz elementów garderoby.

— Tyle się dzieje ostatnio, ale przede wszystkim dbamy o siebie i innych #szczepimysię to już moja 3 dawka i z każdą kolejną jakby energii przybywa. Kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara” DBAJCIE O SIEBIE P.s szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne, to za ten post mi nikt nie zapłacił, bo zdrowie jest bezcenne. Nie zapraszam do dyskusji, ale wszystkich serdecznie pozdrawiam. Damy radę — napisała prezenterka po przyjęciu trzeciej dawki. Pod jej zdjęciami nie obyło się bez burzliwej dyskusji. Niektórym internautom nie spodobał się bowiem taki szczepionkowy ekshibicjonizm.

Przeczytaj również:  Rafał Trzaskowski atakuje rząd PiS: „Zachowują się jak jaskinowiec”

Zobacz również: Marta Lempart dała szalony popis pod Sejmem: „Mordercy w polskich mundurach!”

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan nazwała Straż Graniczną „mordercami”. Prokuratura wszczęła dochodzenie

Źródło: Instagram.com, Radio ZET, Onet.pl

(Visited 2 328 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here