Senator KO Marek Borowski zamieścił na Twitterze oficjalne przeprosiny skierowane do Patryka Jakiego. — Ja, Marek Borowski oświadczam, że w 2018 r. podczas kampanii samorządowej nieświadomie podałem dalej wpis, który zawierał nieprawdziwe informacje dotyczące Pana Patryka Jakiego — napisał senator KO.

Chodzi o kontrowersyjny wpis zamieszczony w mediach społecznościowych, który pojawił się w sieci z okazji kampanii samorządowej w Warszawie.

— Po powzięciu informacji o nieprawdziwości tego wpisu niezwłocznie usunąłem go z własnego profilu – niemniej za zaistniałą sytuację Pana Patryka Jakiego przepraszam. Marek Borowski — dodał.

Sprawa związana była z fałszywym wpisem w mediach społecznościowych, jaki dziesięć lat temu miał zamieścić w serwisie Patryk Jaki.

— Byłem na meczu Odry Opole. Cały stadion krzyczał: Legia to stara k…!!! — tak brzmiał fałszywy wpis.

Treść tych słów miała zaszkodzić Patrykowi Jakiemu w czasie kampanii na prezydenta Warszawy. Grafikę z rzekomym wpisem Patryka Jakiego udostępnił prezydent Krzysztof (@PrezydentPurgat) podpisując ją słowami:

— Okazuje się, że kandydat @PatrykJaki jest zapalonym kibicem Legii. A tymczasem, kilka lat temu. Portal dorzeczy.pl przypomina, że wiadomość podali dalej m.in. politycy: Marek Borowski, Dariusz Rosati oraz dziennikarze: Tomasz Lis, Roman Imielski czy Bartosz T. Wieliński.

Zobacz również: Tragiczne wieści. Policjant zastrzelił się na terenie łódzkiej komendy

Zobacz również: Łukaszenka ponownie grozi Polsce! „Powinni najpierw się zastanowić”

Źródło: Twitter.com, DoRzeczy.pl

(Visited 857 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj