Tancerka Ida Nowakowska rozmawiała z serwisem Pomponik i wyznała, że bardzo sobie ceni telewizję publiczną. Podkreśliła, że jest osobą, która od zawsze interesowała się polityką i bieżącymi wydarzeniami.

Gwiazda poinformowała, że praca w TVP jest dla niej wyjątkowa i wymarzona, a jej samej jest u nadawcy publicznego „fantastycznie”

— Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm w każdym zespole, bo tu są różne zespoły: dźwiękowcy, reżyserzy, operatorzy. Każda z tych osób jest członkiem naszej rodziny. Każdy się tutaj wspiera, każdy jest przemiły. Bardziej poczułam to i zobaczyłam, od kiedy mam synka — powiedziała tancerka. Wyraziła także wdzięczność za każdą chwilę pracy dla TVP.

Nowakowska wyjaśniła, że lubi śledzić wydarzenia na bieżąco i zależy jej na tym, by orientować się w polityce.

— Uwielbiam TVP Info i oglądam. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką, bo uważam, że to buduje pewną świadomość, bo każda rzecz, którą robimy, jest gdzieś częścią polityki. I tak, oczywiście, oglądam „Wiadomości” — zadeklarowała.

Zobacz również: Psycholodzy biją na alarm. Popandemiczne skutki mogą się ujawnić nawet po kilku miesiącach bądź latach

Zobacz również: Ochojska zatrzymana przez służby na granicy! „Jestem porażona okrucieństwem tej władzy”

źródło: pomponik.pl, plotek,pl, YouTube.com

(Visited 621 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj