Barbara Kurdej-Szatan nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”. Wygląda na to, że artystka nie uniknie konsekwencji swojego nieprzemyślanego zachowania. Po jej wypowiedzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie z urzędu w sprawie obrażenia funkcjonariuszy.

— Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej — potwierdziła rzeczniczka prokuratury Aleksandra Skrzyniarz.

Wyjaśniła, że postępowanie ma związek z opublikowaniem w mediach społecznościowych wpisu, w którym znieważono funkcjonariuszy przy pomocy słów „mordercy”.

— Zabezpieczany jest materiał dowodowy w sprawie, w szczególności treści dostępne w przestrzeni internetowej — poinformowała prok. Skrzyniarz.

Celebrytka, którą najlepiej kojarzymy z reklam sieci Play w minionym tygodniu w wulgarnych słowach skomentowała sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Atakowała przy tym polskie służby nazywając je „maszynami bez serca i mózgu”.

— To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! — napisała na Instagramie Kurdej-Szatan po czym szybko skasowała wpis.

Po niedługim czasie pojawiła się kolejna wiadomość, w której postanowiła „przeprosić za niestosowny język i przekleństwa”, podkreśliła jednak, że jej emocje pozostają takie same.

Koleżanki Barbary Kurdej-Szatan przyznały, że nie jest ona w najlepszej kondycji psychicznej i bardzo przeżywa to, co się stało.

Tymczasem internauci wciąż nie zmienili zdania o jej mało kulturalnym zachowaniu:

— Każdy bierze odpowiedzialność za swoje słowa i czyny! Bardzo dobrze, niech ponosi konsekwencje swojego zachowania — czytamy w komentarzu.

— Kazdy jest odpowiedziany za swoje slowa. Obraza ludzi ! Obraza funktionariuszy ! Jezeli nikt nikogo nie bedzie karal bedziemy w Polsce miec bezprawie. W dobrej intencji nie dzialala, bo obrazala ludzi. Sama jest sobie wina a teraz placze — dodał inny użytkownik.

Zobacz również: Donald Tusk wbił szpilę Morawieckiemu. Internauta: Sprowadzasz realne zagrożenie na Polskę

Zobacz również: Maciej Stuhr udał się wraz z żoną na granicę z Białorusią: „Tego się już z domu nie da oglądać”

Źródło: TVP.Info, polsatnews.pl

(Visited 861 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj