Posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus gościła na antenie Radia ZET w programie red. Beaty Lubeckiej. Podczas rozmowy polityk zaliczyła jednak wpadkę.

Scheuring-Wielgus rozmawiała z prowadzącą m.in. na temat procesu odebrania immunitetu posłance, działaniach Państwowej Komisji ds. Pedofilii, małżeństwach jednopłciowych oraz osobach niepełnosprawnych. Posłanka Lewicy wielokrotnie podkreślała, że los osób dotkniętych niepełnosprawnością nie jest jej obojętny.

Mówi pani, że interesuje się tematyką osób niepełnosprawnych. To proszę wyjaśnić skrót PEFRON poprosiła Lubecka.

O matko… Państwowy Fundusz… Zapiszę sobie… Państwowy Fundusz Rodziców Osób Niepełnosprawnych odpowiedział po chwili namysłu polityk Lewicy.

Jak się prędko okazało, posłanka źle rozwinęła akronim. Prowadząca pytała oczywiście o Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Przeczytaj również: „O! Kolejna lewacka geniuszka”. Aktywistka Lewicy: „Obrazy miały zachęcać do rodzenia dzieci”. „Co się teraz w tych szkołach wyprawia?”

źródło: Radio ZET

(Visited 4 431 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jachira odwiedziła zoo i usunęła niefortunny wpis: "Oglądanie naszych bliskich kuzynów szympansów za kratami jest dla mnie jak niewolnictwo"

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here