propolski.pl: Karol Strasburger powiedział, co myśli o Strajku Kobiet

Jaką emeryturę otrzymuje Karol Strasburger? Ta kwota zaskakuje

Wielu artystów, aktorów i celebrytów nie może liczyć na wysoką emeryturę. Wszystko za sprawą najczęściej nieregularnie odprowadzanych składek. Czy prezenter telewizyjny Karol Strasburger jest tutaj wyjątkiem? Okazuje się, że gospodarz popularnej „Familiady” otrzymuje emeryturę, za którą trudno byłoby się utrzymać.

Strasburger pomimo swoich 73 lat wciąż jest aktywny zawodowo. W związku z wysokością swojej emerytury nie może jednak pozwolić sobie na błogie nicnierobienie. Życie wyłącznie ze świadczeń ZUS w jego przypadku byłoby niemożliwe.

Zobacz również: Justyna Socha tańczy, a Ivan Komarenko śpiewa z playbacku: „Komu minister wciskasz kity i kogo chcesz jeszcze zniewolić. Pora obalić twoje mity” [WIDEO]

Prezenter przez wiele lat odkładał niewiele na swoją emeryturę. Wszystko za sprawą umów cywilnoprawnych i o prawa autorskie, które nie wymagają odprowadzania składek bądź nie tak wysokich. Konsekwencją jest bardzo niska emerytura.

Zobacz również: Lech Wałęsa nie chce 13. emerytury. Powiedział, co z nią zrobi, o ile „żona pozwoli”

Ile pieniędzy od ZUS dostaje Strasburger? Gospodarz programu przyznał, że otrzymuje świadczenia w przedziale 1000-2000 zł miesięcznie. Wyżycie za takie pieniądze może być nie lada wyzwaniem, chociaż wielu Polaków jest na „stare” lata w podobnej sytuacji.

Źródło: o2.pl

About the Author

One thought on “Jaką emeryturę otrzymuje Karol Strasburger? Ta kwota zaskakuje

  1. ciekawe…. robotnik pracuje jakieś 30-35 płacąc co miesiąc a z emerytury korzysta może 10-15 jak dożyje!!! 😉 Gdzie reszta kasy urzędasy?????? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these