propolski.pl: Marek Kondrat złożył Polakom nietypowe życzenia

Życzenia Marka Kondrata robią furorę w sieci: „Mamy wspaniały rząd, stabilną gospodarkę” [WIDEO]

Marek Kondrat w żartobliwy sposób złożył życzenia widzom „Szkła kontaktowego” w TVN24. Nagranie z fragmentem wypowiedzi popularnego aktora robi furorę w sieci. Internauci porównali go do prawdziwej legendy Hollywood.

W sobotę widzowie TVN24 mogli podziwiać występ Marka Kondrata, który złożył życzenia noworoczne. Aktor jakiś czas temu wycofał się z wykonywania swojej profesji i wybrał produkcję wina.

W czasie programu Marek Kondrat złożył Polakom nietypowe życzenia, w których nie szczędził nuty ironii.

— Czego można życzyć, kiedy mamy wspaniały rząd, stabilną gospodarkę, modelową demokrację, nowoczesne szkolnictwo, wolne media i szczęśliwe, kochające się społeczeństwo. Może… napijmy się! — mówił Marek Kondrat.

Wideo z życzeniami artysty błyskawicznie obiegło media i stało się prawdziwym hitem. Wielu internautów doceniło poczucie humoru aktora, porównując go do sławnych postaci.

— I to jest słuszna koncepcja — niby „świr” a mądrze gada — napisał internauta.

Nie brakowało także porównań do Anthony’ego Hopkinsa. Dlaczego właśnie do niego? Legendarny aktor Hollywood zasłynął w internecie dzięki wielu krótkim nagraniom, na których pokazuje radość z życia.

W przypadku Kondrata nie zabrakło również niepochlebnych komentarzy, oskarżających go o niepotrzebne mieszanie się w politykę.

Zobacz również: Wałęsa zaapelował do Polaków i oznajmił, że pragnie powrotu Tuska: „Ja go popierałem, popieram i będę popierał” [WIDEO]

Zobacz również: Ziobro znalazł odpowiedzialnego za kryzys i podwyżki: „Za jego zdradę Polacy muszą dziś płacić wysokie rachunki”

Źródło: Twitter.com

About the Author

One thought on “Życzenia Marka Kondrata robią furorę w sieci: „Mamy wspaniały rząd, stabilną gospodarkę” [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these