propolski.pl: Maja Staśko

Zwalczająca przemoc Maja Staśko wystąpi na gali freak MMA

Media obiegła zaskakująca wiadomość. Jest już oficjalnie pewne, że zwalczająca przemoc lewicowa aktywistka Maja Staśko wystąpi na gali MMA Hih League.

– Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, autorka książki „Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?”, twarz feminizmu i głos lewicy zadebiutuje w MMA na HIGH League 4 – napisano na oficjalnym profilu na Instagramie High League.

Maja Staśko wystąpi na Freak MMA

Jest to rodzaj walk, w których biorą udział różnej maści celebryci. Maja Staśko już zabrała się za treningi i pokazuje w mediach społecznościowych, że cieszy się doskonałą formą. Wielu internautów przeciera oczy ze zdumienia.

– Hej @majakstasko, na który ośrodek wsparcia samotnej matki oddasz gaże za walkę na High League 4? Oczywiście na całą wypłatę zostanie przykładowo nałożony 75% podatek dochodowy, o którym marzysz, żeby wprowadzić. Tak kochani. Maja oficjalnie wchodzi do świata freak fightów. Pierwsza walka Mai Staśko (tej od oskarżania mężczyzn o gwałty i robieniu zasięgów na krzywdzie innych) ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska, aka Najlepsza Polska Dziennikarka – pisał Patryk „Skju” Sykut, ktory prowadzi kanał „Pyta.pl”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edukacja dla bezpieczeństwa! Czarnek wprowadza naukę obchodzenia się z bronią

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdumiewająca propozycja Łukaszenki dla Polaków. Oto co im zaoferował

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these