Media obiegła zaskakująca wiadomość. Jest już oficjalnie pewne, że zwalczająca przemoc lewicowa aktywistka Maja Staśko wystąpi na gali MMA Hih League.

– Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, autorka książki „Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?”, twarz feminizmu i głos lewicy zadebiutuje w MMA na HIGH League 4 – napisano na oficjalnym profilu na Instagramie High League.

Maja Staśko wystąpi na Freak MMA

Jest to rodzaj walk, w których biorą udział różnej maści celebryci. Maja Staśko już zabrała się za treningi i pokazuje w mediach społecznościowych, że cieszy się doskonałą formą. Wielu internautów przeciera oczy ze zdumienia.

– Hej @majakstasko, na który ośrodek wsparcia samotnej matki oddasz gaże za walkę na High League 4? Oczywiście na całą wypłatę zostanie przykładowo nałożony 75% podatek dochodowy, o którym marzysz, żeby wprowadzić. Tak kochani. Maja oficjalnie wchodzi do świata freak fightów. Pierwsza walka Mai Staśko (tej od oskarżania mężczyzn o gwałty i robieniu zasięgów na krzywdzie innych) ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska, aka Najlepsza Polska Dziennikarka – pisał Patryk „Skju” Sykut, ktory prowadzi kanał „Pyta.pl”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edukacja dla bezpieczeństwa! Czarnek wprowadza naukę obchodzenia się z bronią

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdumiewająca propozycja Łukaszenki dla Polaków. Oto co im zaoferował

(Visited 194 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj