Jachira

Zrobiła to. Klaudia Jachira uderza w Roberta Lewandowskiego. Internet ją po prostu zmiażdżył

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira skrytykowała Roberta Lewandowskiego za odebranie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski. Uderzając w gwiazdę światowego futbolu, Jachira nie zaskarbiła sobie sympatii użytkowników Twittera.

Nigdy mnie piłka nożna nie interesowała napisała Jachira na Twitterze ale uwielbiałam spotykać się ze znajomymi, żeby wspólnie dopingować grę Polaków, no i Lewandowskiego. Jednak od dzisiaj pozostanę chyba przy haftowaniu zapewniła.

Wcześniej Robert Lewandowski został skrytykowany przez partyjną koleżankę Jachiry, Iwonę Hartwich. Ta uderzając w polskiego napastnika napisała, że „nigdy nie przyjęłaby odnzaczenia z rąk A. Dudy”.

Andrzej Duda odznaczył Roberta Lewandowskiego drugim pod względem ważności polskim państwowym odznaczeniem cywilnym. Użytkownicy mediów społecznościowych wyrazili oburzenie z powodu niefortunnych wpisów obydwu posłanek. Zarzucono im m.in. „wciąganie Lewandowskiego w brudną politykę”. Oto niektóre z komentarzy:

Ktoś mi powiedział ostatnio, że się pani ogarnęła i nie robi już z siebie głupka. Mylił się lub kłamał.

Tak by było najlepiej. Już na stałe.

Nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą albo gdzie nie wiesz co jest grane Ale Tak myślę że ciężko byłoby Ci gdziekolwiek

I bardzo dobrze z polityka tez daj sobie spokój

O nie piłkarz przyjął order od prezydenta jakiego pani nie popiera. Co z tego, że wygrał wybory (dwukrotnie) i Lewandowski wcale nie musi silić się na gesty polityczne.

Nie wiem, czy Lewandowski przeżyje tę stratę.

Ma Pani rację, proszę sobie dziabać tymi widełkami, a politykę zostawić w spokoju.

To Wy macie obsesję i wkręcacie Lewandowskiego w politykę. On jest po prostu wybitnym sportowcem, który odbiera nagrodę, i jestem przekonany, że odebrałby ją również od Biedronia, gdyby on byl prezydentem…

Tak, zostań przy haftowaniu i nie mieszaj Lewandowskiego w swoją brudną politykę

No i dobrze, może jeszcze szydełko. Zwracam uwagę, że za głupotę orderów nie dają no chyba, że z kartofla. Ten dla pani osiągalny.

Kolejna żałosna deklaracja. Do tego, że pani mało rozumie, już nas pani przyzwyczaiła, dlaczego zatem drąży pani dalej?

Przeczytaj również: Hartwich zaatakowała Roberta Lewandowskiego za przyjęcie odznaczenia od prezydenta. Została zgaszona

Przeczytaj również: „Nie chcemy tego wprowadzać, ale…” Rzecznik rządu zaskoczył. Od tego zależy, czy Wielkanoc się odbędzie

https://twitter.com/prezeska113/status/1374062718525845514

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these