Szef KPRM Michał Dworczyk przekazał w poniedziałek, że Polacy posiadający certyfikat pełnego zaszczepienia nie będą wliczani do limitów spotkań. Słowa Dworczyka padły na konferencji prasowej.

— Osoba, która ma certyfikat pełnego zaszczepienia mówił szef KPRM nie jest liczona do limitów spotkań — poinformował Dworczyk na poniedziałkowej konferencji prasowej. Polityk został zapytany o to, czy wobec zwiększenia tempa szczepień imprezy okolicznościowe będą mogły odbywać się z nieograniczoną liczbą osób.

Minister odpowiedział, że limity nie będą obowiązywać osób zaszczepionych bądź posiadających ze sobą zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na COVID-19. Polityk przekonywał, że ustępująca pandemia nadal pozostaje „zwodnicza”.

Limity osób nie dla zaszczepionych

— W związku z tym zawsze obowiązuje nas zdrowy rozsądek, zawsze obowiązuje nas odpowiedzialność za siebie, za naszych bliskich, za inne osoby, z którymi się spotykamy. Więc tak naprawdę od tego trzeba zacząć mówiąc o spotkaniach, czy to rodzinnych, czy w jakiejkolwiek innej formule — podkreślił Michał Dworczyk.

Rzeczywiście zgodnie z obecnymi przepisami jest tak, że jeżeli jest osoba zaszczepiona i ma certyfikat wykonania pełnego szczepienia, to taka osoba nie jest liczona do limitów w czasie spotkań — zaznaczył następnie.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Przeczytaj również: Najnowszy sondaż bardzo nie spodoba się Donaldowi Tuskowi. Tak źle nie było od dawna

Przeczytaj również: Witold Gadowski przestrzega: „To ostatni dzwonek alarmowy. Kształtuje się nowy koszmarny system”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 29 766 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Maly Napoleon z Zoliboza robi co chce.Teraz bedzie szczepil Dzieci ,i Barany?baranice wyraza na to zgode.Skundlone Spoleczenstwo.Narod Parobkow pozwala by wprowadzic Kenkarte (Dyskryminacje).Jakos nikt nie wyje KONSTYTUCJA-Bolek zaszczepiony juz nie nosi koszulki-Konstytucja.Gdzie sie podziala DEMOKRACJA ktora byla na mordach Wszystkich – od prawa do lewa.Wirus C-19 zmutowal i stworzyl Nowa KASTE-Ludzi i Podludzi.Kto by sie spodziewal ze PIS bedzie czerpal z doswiadczen Adolfa.Adam Falkowski

    • Ale jesteś mądry, ale ty też jesteś z tego „skundlonego” społeczeństwa. Chciałbym spotkać twych rodziców, że by zobaczyć kto Cię wychował, skąd taka wysoka kultura wypowiedzi. Ale jako członek tego społeczeństwa uważam że sam jesteś kundel . Czy ktoś ci płaci za to szczekanie, czy masz to w genach? Po prostu czy urodziłeś się kundlem czy poczułeś to ostatni?

  2. Wszyscy biorący udział w covidowej hucpie winni być w nadzwyczajnym trybie i pilnie odizolowani od społeczeństwa oraz bezzwłocznie umieszczeni w miejscach odosobnienia dla osób stanowiących szczególne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i społeczeństwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj