Cezary Pazura wystąpił w kampanii społecznej „Szczepimy się”, nawiązując przy okazji do sceny z „Kilera”. Aktor postanowił zachęcić wszystkich swoich fanów do poddawania się szczepieniom przeciwko COVID-19.

— Nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia przeciw COVID-19 — powiedział Cezary Pazura.

Aktor od kilku miesięcy bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szczepimy się” — występując w spotach promocyjnych, które można obejrzeć w telewizji i Internecie.

Najnowszy spot rządowy, w którym możemy zobaczyć Pazurę, nawiązuje do popularnego filmu „Kiler” z 1997 roku. W spocie reklamowym wystąpił również Sławomir Orzechowski, odtwórca roli „prawdziwego Kilera” w komedii Juliusza Machulskiego.

Zobacz również: Powstał mural na cześć Anny Przybylskiej. Efekt mocno rozczarował internautów [FOTO]

Na wideo widzimy, jak aktor z uśmiechem wchodzi do kliniki, a w drzwiach do gabinetu mija Sławomira Orzechowskiego. Następnie siada w fotelu dla pacjenta i w towarzystwie pielęgniarki mówi:

— Nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia przeciw COVID-19! Ale spokojnie, wystarczy dla wszystkich, nawet dla Kilerów dwóch. Wykonaliśmy już ponad 10 mln szczepień, a do Polski trafią w tym miesiącu kolejne miliony dawek — słyszymy.

Cezary Pazura jako ambasador rządowej kampanii społecznej #SzczepimySię sam musiał poczekać na swoją kolej, by móc przyjąć preparat. Jeszcze dzień przed zabiegiem zapewniał na nagraniu umieszczonym na Instagramie, że to sprawa „oczywista”.

Przeczytaj również:  Niedzielski krytykuje obostrzenia, które wcześniej sam zalecał: „Mało skuteczny środek ograniczenia pandemii” [WIDEO]

— Powiem wam szczerze, że zastanawiam się nad tym, czy rzeczywiście moje życie się odmieni, tak jak odmieniło się na gorsze, jak COVID-19 nas zaatakował, czy jednak będziemy mogli wrócić do teatrów, kin, restauracji, kawiarni… Ja bym sobie tego życzył! — podkreślił Pazura.

— Mam nadzieję, że od tego czasu moje życie, jak i życie wszystkich, którym na sercu leży zdrowie i normalność w przyszłości, wszyscy zrozumieją moją decyzję i pójdą też tym śladem. Będę świadkiem wygranej, a ta wygrana, to jest to, że będę zaszczepiony drugą dawką szczepionki przeciwko COVID-19 — dodał celebryta.

Zobacz również: Polacy odpowiedzieli na pytanie, kto byłby najlepszym premierem. Sondaż nie pozostawia złudzeń

Źródło: tysol.pl, onet.pl

(Visited 876 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here