Prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro w ostrym tonie odniósł się do skandalicznej wypowiedzi Radosława Sikorskiego, który zaatakował Beatę Kempę.

Polityk Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski w skandalicznych słowach zwrócił się do europosłanki Beaty Kempy.

Zachowanie Sikorskiego zbulwersowało polityków Zjednoczonej Prawicy oraz internautów. Także minister sprawiedliwości i prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro nie szczędził słów krytyki pod jego adresem. Polityka najbardziej jednak zdziwił brak reakcji ze strony lidera PO Donalda Tuska.

Wczoraj Beata Kempa opublikowała na Twitterze post, w którym nie kryła radości z racji wywieszenia polskiej flagi na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów. Zdenerwowało to Radosława Sikorskiego, który zwrócił się do niej w wyjątkowo przykry sposób.

— Lasy zawsze wierne Polsce – szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany — napisała europosłanka Solidarnej Polski Beata Kempa.

Sikorski publikując odpowiedź na wiadomość Kempy, przy okazji zaatakował polityków Ziobry mówiąc, że są „gówniarzami”, którzy „doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości”.

Beata Kempa nie pozostała mu dłużna i szybko odpisała:

— Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba — czytamy na jej profilu.

Przeczytaj również:  Słowackie wojsko na terenie Polski. Pojawiły się nagrania [WIDEO]

— Walnij się w zatłuszczony łeb — odbił piłeczkę Sikorski.

Bulwersujący wpis Radosława Sikorskiego nie pozostał bez odpowiedzi. Ustosunkował się do niego były rzecznik rządu Rafał Bochenek.

— Wydawało mi się, że wszystko, co najgorsze w polityce Pan już pokazał, ale ten wpis to lizanie dna od spodu. Lumpen polityka w wykonaniu damskiego boksera… ehh — napisał na Twitterze poseł PiS.

Swój komentarz wtrącił również Witold Waszczykowski, europoseł PiS i były minister spraw zagranicznych. Określił on Sikorskiego jako „ikonę hejtu” i podsumował, że rozmowa z nim „jest jak zabawa granatem w szambie w toalecie”.

Ponadto do całej sprawy odniósł się Zbigniew Ziobro, prezes Solidarnej Polski, który napisał:

— O tym, że @sikorskiradek to prostak, wszyscy już wiedzą, ale brak reakcji @donaldtusk na chamską napaść na @BeataKempa_MEP świadczy także o „poziomie” kultury osobistej Króla Europy — podsumował Ziobro na Twitterze.

Zobacz również: Gwiazdowski o postępującym socjalizmie: „Państwo walczy z inflacją i rosnącymi cenami wywołanymi przez państwo”

Zobacz również: Kosiniak-Kamysz chce utrudniać życie niezaszczepionym? „Uważam, że rząd taką propozycję powinien przedstawić”

źródło: medianarodowe.com, wprost.pl

(Visited 2 480 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here