W ostatnim odcinku programu „Rozmowy: Wojewódzki i Kędzierski”, „Król TVN” obraził ludzi z Zespołem Downa. Prezenter telewizyjny opisał auto Agaty Kuleszy jako „auto” z zespołem Downa”.

Radio postanowiło usunąć wypowiedź i zamieścić przeprosiny. Tymczasem sam Wojewódzki do tej pory nie wyraził żadnej skruchy.

Newonce.radio zamieściło w mediach społecznościowych przeprosiny za słowa, które padły na antenie. „Król TVN-u” nie poczuwa się jednak do odpowiedzialności i nie zamierza przeprosić. Internauci w mocnych słowach potępili takie zachowanie i nie kryli swojego zniesmaczenia.

Gwiazdor słynie z ciętego języka i wielu kontrowersji. Nigdy nie powinno jednak dochodzić do sytuacji, kiedy wyśmiewani są inni ludzie bądź też jakaś choroba. Czy dziennikarz przemyśli sprawę i ostatecznie przeprosi?

— Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy? — pytał współprowadzący audycję Piotr Kędzierski.

— Jezu, naprawdę myślicie, że mnie to określa? — mówiła Kulesza.

— To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no — odpowiedział Kuba Wojewódzki, po czym Kędzierski się roześmiał.

Zobacz również: Kosiniak-Kamysz chce utrudniać życie niezaszczepionym? „Uważam, że rząd taką propozycję powinien przedstawić”

Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń: PiS potrzebuje koalicjanta. I ten koalicjant już jest, silniejszy niż kiedykolwiek

Zobacz również: Radosław Sikorski tłumaczy się ze swoich słów nt. Beaty Kempy: “Potraktowałem ją ulgowo”

Źródło: medianarodowe.com, TVP.Info, plejada.pl

(Visited 224 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here