propolski.pl: Kosiniak-Kamysz o inflacji

Kosiniak-Kamysz chce utrudniać życie niezaszczepionym? „Uważam, że rząd taką propozycję powinien przedstawić”

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz był gościem w TVN24 i wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju. Polityk jest za tym, by rząd jak najszybciej przedstawił propozycje obostrzeń, dla osób, które nie chcą przyjąć szczepień.

Prezes PSL w „Kropce nad i” w TVN24 wyraził swoje zdanie w kwestii restrykcji dla niezaszczepionych.

— Uważam, że rząd taką propozycję powinien przedstawić. Po to tak często chełpią się tym, że rządzą, iż powinni mieć odwagę przedstawiać często niepopularne decyzje — mówił Kosiniak-Kamysz.

W ocenie rozmówcy Moniki Olejnik „szczególnie w czasach pandemii trzeba przedstawiać decyzje, które idą nie pod publiczkę, nie z populistami, nie z antyszczepionkowcami, czyli proepidemicznymi ruchami, tylko w kierunku bezpieczeństwa wszystkich Polaków”.

Polityk stwierdził, że nie jest to wolność wyboru, ponieważ nasza wolność kończy się tam, gdzie ingerujemy w wolność drugiego człowieka. Lider ludowców zaznaczył, że osoby, które nie przyjęły szczepienia narażają zdrowie chociażby dzieci poniżej 12. roku życia, jak również tych, którzy nie mogli przyjąć swojej dawki ze względów zdrowotnych.

— Rząd nie walczył z fake newsami w sprawie szczepionek, z kłamstwem. Oprócz epidemii COVID-u mamy epidemie kłamstwa, epidemię nienawiści i epidemię głupoty — wyjaśniał prezes PSL.

Zobacz również: Witold Waszczykowski skomentował skandaliczną wypowiedź Sikorskiego: „Zabawa granatem w szambie”

Zobacz również: Aktywistka Maja Staśko rzuciła jedzeniem. Szybko się zreflektowała [WIDEO]

źródło: NCzas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these