Prawo i Sprawiedliwość od wielu miesięcy wzbudza mnóstwo mieszanych emocji. Bartosz Izdebski z małopolskiej policji przekazał, że w sobotę doszło do pewnego incydentu, kiedy to nieznany sprawca zniszczył drzwi biura PiS.

Wandal rozlał również na miejscu substancje nieznanego pochodzenia. Na jego nieszczęście nagranie z przebiegiem wydarzenia trafiło do sieci.

Policjanci dostali zgłoszenie w tej kwestii w sobotę późnym wieczorem. Szybko zjawili się na miejscu i zabezpieczyli nagrania z monitoringu, a następnie przeprowadzili oględziny. Kamera nagrała sytuację, w której prawdopodobnie mężczyzna dopuścił się ataku na biuro PiS.

Michał Drewnicki, wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa z PiS zdecydował się na publikację wideo w mediach społecznościowych, tak, by mogło dotrzeć do większego grona odbiorców.

Materiał ukazał osobę, która wściekle uderza najprawdopodobniej narzędziem przypominającym młotek w drzwi biura. Rozlewa przy tym nieustalonej jakości substancje i odchodzi.

Przypomnijmy, że do podobnego incydentu doszło w Lublinie, kiedy to wandale zdemolowali biuro poselskie PiS malując na nim m.in. osiem gwiazdek.

Zobacz również: Rolnik z Podlasia ujawnia prawdę o nielegalnych imigrantach. Dopatrzył się czegoś zaskakującego: „Nawet my tego nie mamy” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Dramat na Podlasiu. Zginęło 3,5-letnie dziecko

Zobacz również: Schulz uderza w Orbana: Nie chce naszego rozpustnego, zachodniego stylu życia. Stawia na rodzinę, naród i ojczyznę

źródło: Twitter.com

(Visited 178 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj