Posłowie Konfederacji wyruszyli w Polskę i spotkali się z mieszkańcami woj. podlaskiego. Głównym tematem podnoszonym w rozmowach byli nielegalni imigranci, którzy od kilkunastu dni koczują na granicy polsko-białoruskiej.

Media obiegł ostatnio filmik, który szybko zyskał znaczną popularność wśród internautów. Występujący na nim rolnik z Podlasia zauważył istotny szczegół, którym podzielił się ze swoim rozmówcą. Mężczyzna ma podejrzenia, że sytuacja migrantów wcale nie wydaje się tak tragiczna, jak przedstawiają to niektóre media. Wręcz przeciwnie…zaobserwował coś, co go mocno zdziwiło.

W rozmowie z przedstawicielami Konfederacji przyznał, że na polu udaje mu się czasem znaleźć przedmioty, które porzucili bądź też zgubili nielegalni imigranci. I jak podkreślił, nie są to wcale byle jakie i tanie przedmioty.

— Ubrania się trafiają. Kurtki, bluzy, spodnie swetry — wyliczał rolnik, który zwrócił uwagę, że nierzadko są to markowe rzeczy.

— Takie niczego sobie, nike, adidas, żeby nie reklamować tych firm. Moje stwierdzenie jest takie, że oni są dobrze ubrani. My sami jesteśmy zaskoczeni. Buty jak dzisiaj ze sklepu — dodał rozbawiony.

Przeczytaj również:  Jest wyrok ws. zabójstwa prezydenta Adamowicza. Szokujące zachowanie sprawcy w sądzie

— To chyba jest zorganizowane jakoś. Ktoś za to wziął pieniążki — podsumował. Jego uwadze nie uszedł również fakt, że wiele z tych osób posiada nowej generacji telefony.

Zobacz również: Samozwańczy Indianin kontra nadgorliwi policjanci: „Może mi Pan zakładać sprawę” [WIDEO]

Zobacz również: Francja: Policja nie chce wpuścić do sklepu osób bez paszportu sanitarnego. Kontrola postępuje? [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 1 575 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj