Zofia Klepacka padła ofiarą zmasowanego hejtu ze strony środowisk skrajnie lewicowych. Mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X od dłuższego czasu znana jest ze swoich konserwatywnych poglądów oraz przywiązania do tradycyjnych wartości.

Wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Europy Zofia Klepacka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o zmasowanym ataku na jej profile w social mediach. Sympatycy Lewicy wysyłali sportsmence numer telefoniczny do kliniki aborcyjnej, okraszając swoje propozycje kąśliwymi i często hejterskimi komentarzami.

Klepacka postanowiła odnieść się do ataków na jej osobę. Sportsmenka zamieściła na Facebooku filmik, w którym drwi z kobiet promujących aborcję:

Rzuciły się na mnie rozwścieczone macice, feministki. Pod każdym postem piszą mi numer na aborcję, który jest fejkowy (…) ja nie potrzebuję aborcji, ale za to może wy potrzebujecie faceta? odpowiedziała hejterkom.

Przeczytaj również: Lockdown tylko dla niezaszczepionych? Powiedział to wprost: „Należy wprowadzić prostą zasadę, że osoby zaszczepione na COVID-19…

Przeczytaj również: Niedzielski powiedział to! „Szczepienie będzie benefitem, które będzie pozwalało wyłączyć…

Źródło: Tysol

(Visited 1 748 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj