Córka byłego premiera Donalda Tuska spodziewa się drugiego dziecka. Jak się okazuje, medialne doniesienia potwierdziła w wywiadzie z „Super Expressem” teściowa dziewczyny.

— Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! — poinformowała Anna Lutomska, matka Stanisława Cudnego.

Zobacz również: Gowin: Porozumienie jest przygotowane na wariant przyspieszonych wyborów

Kasia Tusk z pewnością należy do najbardziej tajemniczych postaci, jakie pojawiają się w mediach. Starannie stara się ukrywać informacje o sobie, tym razem jednak została zdemaskowana! Wybrała się razem z mężem, Stanisławem Cudnym, i córeczką na obiad do rodziców. Choć starała się za wszelką cenę ukryć ciążowe krągłości pod luźnym swetrem w poziome paski, nie udało się! Pod ubraniem wyraźnie zaznaczał się zaokrąglony brzuszek — napisano w gazecie.

Katarzyna Tusk ma już jedno dziecko ze Stanisławem Cudnym — ich córeczka ma na imię Liliana.

Córka Donalda Tuska urodziła się w 1987 roku w Sopocie. Jest blogerką i założycielką bloga „Make Life Easier”, który prowadzi od 2011 roku. Katarzyna z wykształcenia jest psychologiem, jednak to moda jest jej największą pasją.

Przeczytaj również:  Premier Morawiecki opublikował niewinne zdjęcie. To wystarczyło, by rozpętała się burza [FOTO]

Influencerka jest także autorką dwóch książek pt. „Elementarz stylu” oraz „Make Photography Easier”. Córka byłego szefa RE stworzyła własną markę MLE Collection.

Zobacz również: Nieoficjalnie: PiS podpisało z Kukiz’15 umowę o współpracy programowej! Szczegóły w najbliższym czasie

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 217 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj