Córka byłego premiera Donalda Tuska spodziewa się drugiego dziecka. Jak się okazuje, medialne doniesienia potwierdziła w wywiadzie z „Super Expressem” teściowa dziewczyny.

— Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! — poinformowała Anna Lutomska, matka Stanisława Cudnego.

Zobacz również: Gowin: Porozumienie jest przygotowane na wariant przyspieszonych wyborów

Kasia Tusk z pewnością należy do najbardziej tajemniczych postaci, jakie pojawiają się w mediach. Starannie stara się ukrywać informacje o sobie, tym razem jednak została zdemaskowana! Wybrała się razem z mężem, Stanisławem Cudnym, i córeczką na obiad do rodziców. Choć starała się za wszelką cenę ukryć ciążowe krągłości pod luźnym swetrem w poziome paski, nie udało się! Pod ubraniem wyraźnie zaznaczał się zaokrąglony brzuszek — napisano w gazecie.

Katarzyna Tusk ma już jedno dziecko ze Stanisławem Cudnym — ich córeczka ma na imię Liliana.

Córka Donalda Tuska urodziła się w 1987 roku w Sopocie. Jest blogerką i założycielką bloga „Make Life Easier”, który prowadzi od 2011 roku. Katarzyna z wykształcenia jest psychologiem, jednak to moda jest jej największą pasją.

Influencerka jest także autorką dwóch książek pt. „Elementarz stylu” oraz „Make Photography Easier”. Córka byłego szefa RE stworzyła własną markę MLE Collection.

Zobacz również: Nieoficjalnie: PiS podpisało z Kukiz’15 umowę o współpracy programowej! Szczegóły w najbliższym czasie

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 199 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zofia Klepacka: "Miał 42 lata i żadnych współistniejących chorób". Tragiczne wieści od sportsmenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here