Niedzielski

[video] ” Znów napluł przedsiębiorcom!” Niedzielski wypowiedział w RMF FM tak kuriozalne słowa, że… Internet zrównał go z ziemią

Minister zdrowia Adam Niedzielski wystąpił w programie Roberta Mazurka na antenie radia RMF FM. Szef resortu utrzymywał, że nie dostrzega skutków lockdownu, który doprowadził w ostatnich miesiącach do upadku wielu przedsiębiorstw z branży gastronomicznej i nie tyle.

Niedzielski przekonywał, że polskim przedsiębiorcom pomogły „tarcze antykryzysowe”. Niestety, twierdzenia ministra niezbyt przekonały Roberta Mazurka.

— Tarcza — no dobrze, że była. Nikt tego nie kwestionuje, tylko ona była niewystarczająca dla bardzo wielu (przedsiębiorców — przyp. red.). Wystarczy się przejść po Warszawie i zobaczyć, ile miejsc, punktów gastronomicznych padło — wskazywał dziennikarz.

Oczywiście, pan mi może powiedzieć, że w Izraelu też padły dodał kąśliwie Mazurek.

Szokująca odpowiedź ministra

Nie, ja tylko powiem panu, że jak przejeżdżam przez Nowy Świat, jadąc do pracy, to nie widzę tych zamkniętych lokali odparł minister zdrowia.

Może na Nowym Świecie nie, ale jeśli pan chce (…) to ja panu zrobię taki spacer. Pokażę panu kilka miejsc w centrum Warszawy, które padły absolutnie. (…) Pokażę panu realny świat, to się pan zdziwi  zaproponował w swoim stylu Robert Mazurek.

Reakcje internautów i użytkowników mediów społecznościowych okazały się wobec wypowiedzi ministra niezwykle krytyczne.

Redaktorze pokaż temu muminkowi realny świat…tylko trzymaj go za ręce bo pierwszy raz moze być szokujący dla niego napisał jeden z internautów.

Znów napluł przedsiębiorcom, którzy stracili firmy, pracownikom, którzy stracili pracę, w twarz dodał użytkownik Twittera.

Ja jak jadę przez Nowy Świat to nie widzę trupów na ulicach, a podobno jest pandemia.

Niedzielski, jedź autobusem, płacąc za bilet , a nie limuzyną z przyciemnionymi oknami przez autostradę, to zobaczysz ile miejsc jest zamkniętych przez wasze kryminalne działania.

Nowy Świat 49, zdjęcie sprzed chwili, restauracja „Dawne Smaki”, już nie działa, może zza szyb rządowej limuzyny gorzej widać wskazywał inny obywatel, załączając do swojego wpisu wymowne zdjęcie.

Przeczytaj również: Sensacyjne doniesienia ws. marszałka Senatu! Materiał dowodowy zawiera zeznania 200 osób: „Cennik za udział w operacji Grodzkiego”

Przeczytaj również: Obostrzenia dla niezaszczepionych? Rząd rozważa zmianę przepisów: „To nie jest forma dyskryminacji. To rozwiązanie ma budować kulturę bezpieczeństwa epidemicznego”

https://twitter.com/rjmagik/status/1402916179698663425?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1402916179698663425%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2021%2F06%2F11%2Fkuriozalne-slowa-ministra-niedzielskiego-internauci-szybko-pokazali-mu-jak-wyglada-rzeczywistosc-video%2F

źródło: Nczas

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these