Janusz Korwin-Mikke gościł w programie Tomasza Sommera, redaktora naczelnego pisma „Najwyższy Czas!”. Poseł Konfederacji wyjawił m.in., w jaki sposób strollował ambasadę USA.

Korwin-Mikke wyjawił, że odkąd na ambasadzie zawisła sześciokolorowa flaga środowisk LGBT, Konfederaci wpadli na pomysł, by zakpić z przedstawicieli amerykańskiego rządu w Polsce. Wcześniej dziennikarz zapytał posła o jego telefon do programu „Hejt Park”, którego gościem niedawno był Sławomir Mentzen.

Chodziło o to, że w Polsce tutaj partia KORWiN jest, przynajmniej dla niektórych, silnym ośrodkiem opiniotwórczym i jednocześnie w Polsce jest mniejsze przyzwolenie na te wariactwa, więc ja powiedziałem, że powinniśmy być z tego dumni, prawda, a nie tłumaczyć się powiedział Korwin-Mikke.

Właśnie dzięki partii KORWiN, dzięki naszej propagandzie, która jest celna itd. tych wariactw zachodnich u nas nie ma ciągnął JKM.

Na ambasadzie wisi flaga sześciokolorowa tęcza. To myśmy wywiesili flagę Konfederacji Amerykańskiej vis-a-vis ambasady amerykańskiej  przytoczył polityk.  To mniej więcej tak, jak wtedy, kiedy pani Jachira wywiesza flagę tej „dobrej Białorusi”, przeciwko panu Łukaszence.

No tak, bo tam można powiedzieć graniczycie przez ulicę z ambasadą (…) to tam trzeba rzeczywiście Konfederacją obwiesić wszystko  wskazywał żartobliwie Sommer.

„Tam siedzą wyłącznie jakieś idiotki”

Nieco dalej Korwin-Mikke podzielił się swoją historią z odwiedzin w Departamencie Stanu.

 (…) tam w tym Polish Desk, a właściwie w dziale Europy Środkowo-Wschodniej, to tam siedzą wyłącznie jakieś idiotki, które nic nie rozumieją – stwierdził.

Jedyne czym się interesują, to czy prawa homoseksualistów są przestrzegane, czy prawa kobiet czy walczymy z globalnym ociepleniem… Tym się tylko interesowały, jedyna osoba, z którą dało się rozmawiać, to był doradca, który był Ukraińcem  podkreślił.

Przeczytaj również: Gdula chciał walczyć z „rasizmem” i przedszkolakami, lecz pomylił tekst wiersza. Internauci go roznieśli: „Je*nij się w łeb!”

Przeczytaj również:  Szwecja: Cztery osoby zmarły po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Aż 96 niepożądanych skutków

Przeczytaj również: Niedzielski zarządził cofnięcie obostrzeń już 6 czerwca. Jest kilka niespodzianek, ale pojawił się jeden istotny zgrzyt

Źródło: NCzas

(Visited 1 776 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here