Janusz Korwin-Mikke gościł w programie Tomasza Sommera, redaktora naczelnego pisma „Najwyższy Czas!”. Poseł Konfederacji wyjawił m.in., w jaki sposób strollował ambasadę USA.

Korwin-Mikke wyjawił, że odkąd na ambasadzie zawisła sześciokolorowa flaga środowisk LGBT, Konfederaci wpadli na pomysł, by zakpić z przedstawicieli amerykańskiego rządu w Polsce. Wcześniej dziennikarz zapytał posła o jego telefon do programu „Hejt Park”, którego gościem niedawno był Sławomir Mentzen.

Chodziło o to, że w Polsce tutaj partia KORWiN jest, przynajmniej dla niektórych, silnym ośrodkiem opiniotwórczym i jednocześnie w Polsce jest mniejsze przyzwolenie na te wariactwa, więc ja powiedziałem, że powinniśmy być z tego dumni, prawda, a nie tłumaczyć się powiedział Korwin-Mikke.

Właśnie dzięki partii KORWiN, dzięki naszej propagandzie, która jest celna itd. tych wariactw zachodnich u nas nie ma ciągnął JKM.

Na ambasadzie wisi flaga sześciokolorowa tęcza. To myśmy wywiesili flagę Konfederacji Amerykańskiej vis-a-vis ambasady amerykańskiej  przytoczył polityk.  To mniej więcej tak, jak wtedy, kiedy pani Jachira wywiesza flagę tej „dobrej Białorusi”, przeciwko panu Łukaszence.

Przeczytaj również:  Szalejąca inflacja nie odpuszcza. Co dalej z cenami warzyw?

No tak, bo tam można powiedzieć graniczycie przez ulicę z ambasadą (…) to tam trzeba rzeczywiście Konfederacją obwiesić wszystko  wskazywał żartobliwie Sommer.

„Tam siedzą wyłącznie jakieś idiotki”

Nieco dalej Korwin-Mikke podzielił się swoją historią z odwiedzin w Departamencie Stanu.

 (…) tam w tym Polish Desk, a właściwie w dziale Europy Środkowo-Wschodniej, to tam siedzą wyłącznie jakieś idiotki, które nic nie rozumieją – stwierdził.

Jedyne czym się interesują, to czy prawa homoseksualistów są przestrzegane, czy prawa kobiet czy walczymy z globalnym ociepleniem… Tym się tylko interesowały, jedyna osoba, z którą dało się rozmawiać, to był doradca, który był Ukraińcem  podkreślił.

Przeczytaj również: Gdula chciał walczyć z „rasizmem” i przedszkolakami, lecz pomylił tekst wiersza. Internauci go roznieśli: „Je*nij się w łeb!”

Przeczytaj również: Niedzielski zarządził cofnięcie obostrzeń już 6 czerwca. Jest kilka niespodzianek, ale pojawił się jeden istotny zgrzyt

Źródło: NCzas

(Visited 1 878 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj