Janusz Korwin-Mikke rozmawiał z Tomaszem Sommerem — redaktorem naczelnym portalu nczas.com. Polityk zdradził, jak się czuje, stosując swoją dietę, i w jaki sposób dba o zdrowie.

Sommer zapytał lidera Konfederacji o komentarz do jego telefonu do Sławomira Mentzena, który był gościem programu „Hejt Park”.

— Chodziło o to, że w Polsce tutaj partia KORWiN jest, przynajmniej dla niektórych, silnym ośrodkiem opiniotwórczym i jednocześnie w Polsce jest mniejsze przyzwolenie na te wariactwa, więc ja powiedziałem, że powinniśmy być z tego dumni, prawda, a nie tłumaczyć się. Właśnie dzięki partii KORWiN, dzięki naszej propagandzie, która jest celna itd. tych wariactw zachodnich u nas nie ma — podkreślił Korwin-Mikke.

Tomasz Sommer ocenił, że na wprowadzanie tych rzeczy w naszym kraju naciskają m.in. urzędnicy amerykańscy w Polsce.

— To jest kwestia najważniejsza dla Polaków — ironizował redaktor.

— Właśnie tutaj powiesił flagę na ambasadzie. Na ambasadzie wisi flaga sześciokolorowa tęcza (flaga LGBT – red.). To myśmy wywiesili flagę Konfederacji Amerykańskiej vis-a-vis ambasady amerykańskiej. To mniej więcej tak, jak wtedy, kiedy pani Jachira wywiesza flagę tej „dobrej Białorusi”, przeciwko panu Łukaszence — mówił Janusz Korwin-Mikke.

Zobacz również: Niedzielski ma dobre wieści: Sytuacja epidemiczna w Polsce ustabilizowała się

— No tak, bo tam można powiedzieć graniczycie przez ulicę z ambasadą to tam trzeba rzeczywiście Konfederacją obwiesić wszystko — stwierdził Sommer.

Poseł Konfederacji opowiedział o swojej historii z odwiedzin w Departamencie Stanu:

— Tam w tym Polish Desk, a właściwie w dziale Europy Środkowo-Wschodniej, to tam siedzą wyłącznie jakieś idiotki, które nic nie rozumieją. Jedyne czym się interesują, to czy prawa homoseksualistów są przestrzegane, czy prawa kobiet, czy walczymy z globalnym ociepleniem… Tym się tylko interesowały, jedyna osoba, z którą dało się rozmawiać, to był doradca, który był Ukraińcem — mówił rozmówca Sommera.

Zobacz również: Syn Krzysztofa Krawczyka nie otrzymał żadnego spadku. Macocha: „Na żadne miliony nie licz” [WIDEO]

Źródło: NCzas.com

(Visited 463 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj