Nawet on?! Tusk zachęca Polaków do przyjęcia kolejnych dawek. "Jeśli kochasz, to się szczep" [wideo]

Nawet on?! Tusk zachęca Polaków do przyjęcia kolejnych dawek: „Jeśli kochasz, to się szczep” [WIDEO]

Donald Tusk nie ma wątpliwości, wszyscy Polacy powinni zadbać o siebie i przyjąć kolejne dawki szczepionki. Lider Platformy Obywatelskiej opublikował nagranie, na którym widać, jak sam przyjmuje trzecią dawkę.

Czwarta fala zaczyna coraz mocniej nacierać. W ostatnich tygodniach Ministerstwo Zdrowia informuje o kilkuset zgonach dziennie. Eksperci na czele z ministrem Adamem Niedzielskim apelują do Polaków o rozsądek i odpowiedzialność.

Zobacz również: Uroczyste pożegnanie Angeli Merkel. Odchodzi ze stanowiska kanclerza po 16 latach [WIDEO]

Do przyjęcia preparatu przeciw CO****** zaapelował także Donald Tusk. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie.

— Dzisiaj dla mnie ważny dzień. Idę na trzecie szczepienie. Ważny też dlatego, bo nie tylko że będę czuł się bezpieczniejszy, ale za chwilę są mikołajki — poinformował szef PO.

— U mnie w domu to szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny, a one są wyjątkowo fajne nie tylko dla niego, bo dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni też dostaną prezenty od Mikołaja i będziemy się mogli znowu spotkać w pełnym gronie, zaszczepieni — podkreślił Donald Tusk.

Zobacz również: Sprzątaczka będzie miała jeszcze więcej pracy po Lempart i innych aktywistach? Bezczelna groźba posłanki Lewicy

Polityk próbował przekonać, że szczepienie jest wyrazem troski o innych i wyjątkowej odpowiedzialności.

— Nie musiałem nikogo w domu właściwie namawiać. Wszyscy byli przekonani, może dlatego, że wszystkim nam na sobie tak bardzo zależy — zaznaczył.

Zobacz również: Korwin-Mikke skomentował zachowanie Lempart: „Osoba z macicą?” [WIDEO]

— Domyślacie się, jak bardzo kocham moje dzieci, moje wnuczęta i dlatego jestem taki zadowolony i szczęśliwy, że wszyscy, którzy są uprawnieni, są już zaszczepieni. Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominającą dawkę i dlatego będziemy mogli te święta i przywitać Świętego Mikołaja wszyscy razem. Jeśli kochasz, to się szczep — dodał były premier.

Źródło: wMeritum.pl, Twitter.com, rp.pl, TVN24.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these