Jedna z liderek Strajku Kobiet i współtwórczyni kulturalnego hasła „wyp******ać”, Marta Lempart zaplamiła farbą drzwi i posadzkę przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Upomnienie, jakie usłyszała od sprzątaczki, stało się hitem internetu. Teraz sprawę szyderczo komentuje Janusz Korwin-Mikke, lider wolnościowego skrzydła Konfederacji.

— Nie rozumiem tego zdziwienia, Pani (osoba z macicą?) Lempart jako wzorowa działaczka lewicowa zapewnia, żeby inna kobieta miała pracę, a nie siedziała i nudziła się w domu — napisał ironicznie na Twitterze polityk.

Zobacz również: Sprzątaczka będzie miała jeszcze więcej pracy po Lempart i innych wandalach-feministkach? Bezczelna groźba posłanki Lewicy

— Ale męskie szowinistyczne świnie nadal będą mówić, że feminazistki nie dbają dobro kobiet! — parodiował wolnościowiec.

Wulgarna Marta Lempart wciąż „walczy” i powtarza te same frazesy, co jakiś czas organizując różne spędy, i demonstracje. Tym razem poplamiła farbą drzwi wejściowe i podłogę przed wejściem do siedziby PiS na Nowogrodzkiej w Warszawie.

Zobacz również: Bez cenzury! „Porządki w kraju można robić, używając nawet brudnej szmaty”. Tusk wspomina rozmowę z Kaczyńskim

Szczególnie oburzyło to panią, będącą na zatrudnieniu jako sprzątaczka, która dopiero co skończyła myć podłogę przed wejściem. Kobieta nie szczędziła słów na zachowanie Lempart i zbiegowiska, które zorganizowała.

Źródło: nCzas.com

(Visited 1 139 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj