Czy Rafał Trzaskowski ma dość prezydentury w Warszawie? Wiele wskazuje na to, że tak. Polityk miał powiedzieć najbliższemu otoczeniu, że w kolejnych wyborach samorządowych nie będzie się ubiegał o reelekcję.

Według informacji pozyskanych przez „Wprost” Rafał Trzaskowski, miał powiedzieć swojemu otoczeniu, że w kolejnych wyborach samorządowych nie zamierza ubiegać się o reelekcję na stanowisko prezydenta Warszawy.

Zobacz również: Andrzej Duda planuje udział w narciarskim maratonie. Na prezydenta wylała się fala hejtu

Jak podał portal, Trzaskowski opracował specjalny plan, w którym zamiast niego do wyborów stanie warszawska polityk PO.

— Jego wciąż niesie wspomnienie o ubiegłorocznej kampanii. Uważa, że uda mu się ją powtórzyć za kilka lat i że tym razem będzie zwycięska — powiedział dla wprost.pl polityk PO, który ma podejrzenia, że prezydent Warszawy ma już dość pełnienia tego stanowiska.

Zobacz również: Kukiz rozpoczął porządki w ogrodzie i oniemiał. Czegoś takiego jeszcze nie widział [FOTO]

— Pracę w ratuszu traktuje jak więzienie. Cieknące rury i ustalanie opłat za śmieci to nie jest żywioł Rafała — dodał poseł PO.

Wiele wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski ma dość problemów wiążących się z prezydenturą i wielkiej odpowiedzialności, która na niej ciąży. Nawarstwiające się trudności, krytyka ze strony mediów społecznościowych, to wszystko mogło sprawić, że polityk poczuł się tym wszystkim najzwyczajniej zmęczony.

źródło: tysol.pl, wprost.pl

(Visited 811 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj