Paweł Kukiz zabrał się za wiosenne porządki w swoim ogrodzie. Jak to ma w zwyczaju, polityk podzielił się relacją z prac z internautami. Tym razem zauważył jednak coś, czego nigdy wcześniej nie widział. Bezradny musiał poprosić o pomoc swoich sympatyków.

Jak co roku o tej porze Kukiz zabrał się za sprzątanie w ogrodzie. Utworzył nawet relację na Facebooku, by móc w szczegółach pokazać swoje postępy. Patrząc po komentarzach, obserwatorom bardzo spodobała się inicjatywa byłego kandydata na prezydenta.

Zobacz również: Platforma mówi o podniesieniu kwoty wolnej od podatku. Internauci przypomnieli stary wpis partii

Lider Kukiz’15 skończył właśnie porządki przy drzewkach owocowych, gdy zobaczył coś, co całkowicie zbiło go z tropu. Jak opisał, „zaczął od katalp”, jednak już po chwili czekała na niego niespodzianka…

— Zacząłem od katalp — rozpoczyna wpis Paweł Kukiz — i wszystkie pokryte zostały taką białą jakby pleśnią. Czy może ktoś mnie oświecić, co to jest, i jakim opryskiem pokonać to dziadostwo? — zadał pytanie internautom, nie kryjąc swojego wielkiego zdziwienia.

Zobacz również: Aktywistka „kolektywu” Stop Bzdurom tłumaczy na czym polega faszyzm: „To jest k**wa trochę tak…” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

Niektórzy fani nie mogli powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Zamiast odpowiedzieć na pytanie, zaczęli drążyć temat PiS-u i dalszej politycznej kariery Kukiza.

Pojawiły się jednak pozytywne wiadomości, na które polityk czekał. Zaznajomieni z ogrodnictwem użytkownicy Facebooka zasugerowali, że znalezisko Kukiza to nic innego jak „czerwce” albo „wełnowce”.

Wczoraj i przedwczoraj drzewka owocowe a dziś te inne. Zacząłem od katalp. No i wszystkie pokryte taką białą jakby…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Środa, 3 marca 2021

Źródło: o2.pl

(Visited 1 454 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj