Jak przekazał Tygodnik Podhalański, prezydent Duda podjął decyzję o wzięciu udziału w narciarskim maratonie na Polanie Szymoszkowej w Zakopanej. Niestety, przez tę informację prezydenta zalała fala hejtu w mediach społecznościowych.

Jeszcze w lutym opozycja krytykowała głowę państwa za urlop na stoku narciarskim w Beskidach. Politycy zarzucali Andrzejowi Dudzie, że nie obchodzi go los Polaków i nawet w czasie epidemii oddaje się rozrywkom.

Zobacz również: Obajtek pozwał Wyborczą za taśmy. Domaga się pieniędzy i usunięcia artykułów

Tym razem „Tygodnik Podhalański” ustalił, że prezydent weźmie udział w charytatywnym narciarskim maratonie na Polanie Szymoszkowej. Zdarzenie zaplanowano na niedzielę, 7 marca.

Autorzy artykułu podkreślili, że polityk bierze udział w maratonie narciarskim już od kilku lat: — Prezydent objął wydarzenie honorowym patronatem — czytamy.

W internecie błyskawicznie pojawiło się niewiele nienawistnych komentarzy: — Czy ten człowiek naprawdę nie rozumie co się wokół niego dzieje? — zapytał Wojciech Biedroń z portalu wpolityce.pl.

Zobacz również: Platforma mówi o podniesieniu kwoty wolnej od podatku. Internauci przypomnieli stary wpis partii

— Mam wrażenie, że Andrzej Duda postanowił zawstydzić wszystkich, którzy już w pierwszej kadencji uznali go za najgorszego prezydenta IIIRP i pokazać, że do dna to on miał jeszcze hektar drogi. Stąd od lipca nie robi dosłownie nic i trolluje wszystkich swoimi wypadami za miasto — dodał Tomasz Walczak z „Super Expressu”.

Przeczytaj również:  Prezydent Duda w amerykańskiej telewizji. Otrzymał bardzo niewygodne pytanie

W obronie polskiego prezydenta stanął Krzysztof Świątek, który nie widzi niczego złego w jego postępowaniu:

— Za to, jak Donald Tusk posiedzenia rządu kończył harataniem w gałę, to był Wielkim Promotorem Sportu — napisał Świątek.

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 386 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj