Rzeczywistość pełna epidemicznych obostrzeń daje się we znaki wielu Polakom. Niektórzy z nich aktywnie walczą z systemem i buntują się przeciwko wprowadzonym ograniczeniom. Tym razem do Internetu trafiło nagranie przedstawiające mężczyznę, który wtargnął do Specjalistycznego Szpitala miejskiego w Toruniu i wywołał niemałe zamieszanie.

Swoim zachowaniem chciał udowodnić, że pandemia nie istnieje. Bohater nagrania nie miał na sobie maseczki i nic sobie nie robił ze sprzeciwu pracowników oraz pacjentów.

Zobacz również: Premier Morawiecki przewiduje 20 mln szczepień do połowy roku. „Do sierpnia zaszczepimy wszystkich chętnych”

Przemieszczając się między oddziałami, podkreślał bezsens obecnego postępowania i decyzji rządu. Wraz z grupą znajomych zaglądał do sal, gdzie leżeli chorzy. Pomimo zakazów odwiedził kilka oddziałów, stwarzając ryzyko rozprzestrzenienia się COVID-19.

— Jestem u siebie w szpitalu, w moim państwie i mi tutaj nikt nie będzie mówić, gdzie mogę wchodzić a gdzie nie. A kto mi będzie mówił, czy wolno, czy nie? Mi ktoś będzie mówił? — pytał pełen emocji mężczyzna.

Zobacz również: Jak rozliczyć podatki z pomocą programu ePIT?

Oddział covidowy…szpitale pękają w szwach…gdzie są trupy…gdzie kosmiczne kombinezony…Suweren na kontroli bo Bartek się nie pierdoli…z Heniek Z Budapesztu piękna akcja 👏👏👏 materiał źródłowy macie tutaj https://www.facebook.com/wolnimy/videos/453788319175164/

Opublikowany przez Antka Słabickiego Sobota, 27 marca 2021

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 10 447 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

4 KOMENTARZE

  1. Powinni mu pacjenci spuścić wperd0l, buraczana dupa jedna. Taki z niego suweren jak z koziej d… Właśnie pokazał innym ludziom, że ma ich i ich życie gdzieś.

    • Kozy ty powinieneś dostać wpierdol za takie gadanie. Właśnie tacy jak on powinni decydować o tym jak wygląda życie w naszym kraju a nie politycy co mają wszystko w dupie, łącznie z maseczkami. Sami nie noszą a policję szczują na obywateli.

    • To zę kowidioci wierzą rządowi to ich sprawa suweren to suweren a ty maluśki zasuwaj na trzecią dawkę preparatu który robi z z takich jak ty ……w.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj