Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej staje się coraz bardziej napięta i skomplikowana. Duże grupy migrantów próbują siłowo przedostać się na terytorium naszego kraju.

Wykorzystują przy tym rozmaite sztuczki, jak i wiele niebezpiecznych narzędzi, którymi rzucają w polskie służby.

Polscy funkcjonariusze byli ostatnio ostro potraktowani kamieniami, gruzem i kijami. Z racji tych ataków jeden z policjantów został zraniony i trafił do szpitala. Podlaska policja pokazała zdjęcia przedmiotów, które leciały w ich kierunku.

Wtorek nie należał do szczególnie udanych dni. Doszło w nim do kolejnej eskalacji konfliktu na polsko-białoruskiej granicy. Agresywni migranci usiłowali wedrzeć się na terytorium naszego kraju. Polskie służby zmuszone były odpowiedzieć przy użyciu gazu łzawiącego, armatek wodnych oraz granatów hukowych. Ostatecznie napastników udało się powstrzymać.

Niestety jeden z policjantów doznał prawdopodobnie pęknięcia kości czaszki i został zabrany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. W mediach pojawiły się zdjęcia przedmiotów, którymi obrzucani byli mundurowi. Nie były to jedynie kamienie, w zestawie znalazły się także buty i puszki.

Zobacz również: Posłanka Lewicy nie potrafiła wymienić sąsiadów Polski: “Rozumiem. Podstawówka była dawno” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Najwyższa emerytura w Polsce to kupa kasy. Będziesz zdziwiony

Zobacz również: Robert Bąkiewicz podziękował za Marsz Niepodległości. Wysłał również podziękowania dla Trzaskowskiego

Źródło: Twitter.com

(Visited 629 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj