Posłanka Lewicy Magdalena Biejat rozmawiała z Beatą Lubecką na antenie Radia ZET. W pewnej chwili parlamentarzystka zaliczyła nieprzyjemną wpadkę. Stało się tak w chwili, kiedy została poproszona o wymienienie sąsiadów naszego kraju.

Magdalena Biejat nie kryje swojego wielkiego poruszenia w związku z aktualną sytuacją na granicy z Białorusią. Lewicowa polityk bardzo przejmuje się losem migrantów i wraz ze swoim ugrupowaniem domaga się wpuszczenia ich na terytorium RP.

Magdalena Biejat, na którą swój głos w 2019 roku oddało 19,5 tysiąca osób, nie potrafiła wymienić państw sąsiadujących z Polską. Kilka tygodni temu głośnym echem odbiła się jej wypowiedź o „marznących dzieciach na granicy polsko-słoweńskiej”. Posłanka pomyliła wówczas nazwy Słowenia ze Słowacją.

Do tej wypowiedzi nawiązała prowadząca Beata Lubecka w czasie wywiadu w Radiu Zet. Poprosiła swojego gościa o wymienienie sąsiadów Polski, co okazało się strzałem w kolano.

To pytanie wyraźnie zakłopotało Magdalenę Biejat, która próbowała się od niego uchylić. Jednocześnie zapewniła, że w innych okolicznościach i w spokoju byłaby w stanie wskazać naszych sąsiadów.

— Czyli nie wie Pani, rozumiem. Podstawówka była dawno — skwitowała Beata Lubecka.

Zobacz również: Granica polsko-białoruska. Migranci stworzyli taran [WIDEO]

Zobacz również: Szok na granicy! Konfrontacja naszego żołnierza ze służbą białoruską? Mocne nagranie [WIDEO]

Źródło: stefczyk.info, Twitter.com

(Visited 4 317 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj