propolski.pl: Polski policjant zraniony na granicy

Polski policjant zraniony na granicy. „Doszło do pęknięcia kości czaszki”

Konflikt na granicy polsko-białoruskiej to aktualnie numer jeden w mediach. Problem zdaje się narastać z dnia na dzień i na razie nie zapowiada się na jego rozwiązanie.

Wtorek to z pewnością jeden z bardziej niepokojących dni na granicy polsko-białoruskiej. Ogromne rzesze migrantów przy użyciu niebezpiecznych narzędzi nieustannie próbują sforsować polską granicę.

Rzucają przy tym kamieniami i granatami hukowymi w polskie służby. Polacy nie pozostają bierni i odpowiadają atakiem z armatek wodnych oraz gazu łzawiącego.

Niestety jeden z policjantów w trakcie ostatniej akcji został poważnie ranny. Jak przekazały służby na Twitterze, doszło u niego prawdopodobnie do pęknięcia kości czaszki.

Aktualnie mundurowy znajduje się w szpitalu, gdzie udzielana jest mu pomoc.

— Niestety — w wyniku ataku osób inspirowanych przez stronę białoruską jeden z policjantów został dość poważnie ranny, aktualnie udzielana jest mu pomoc, karetka pogotowia przewozi Policjanta do szpitala, prawdopodobnie doszło do pęknięcia kości czaszki po uderzeniu przedmiotem — poinformowała policja na Twitterze.

Zobacz również: Prezydent Łukaszenka rozmawiał telefonicznie z kanclerz Merkel. Padła ważna deklaracja

Zobacz również: Ewa Kopacz kandydatką na przewodniczącą Parlamentu Europejskiego? „Ma duże poparcie”

Polska policja podaje, że w wyniku dzisiejszych działań na granicy, jeden z funkcjonariuszy został "dość poważnie" ranny po trafieniu go przedmiotem w głowę. Został przewieziony do szpitala. Fot. Policja

Opublikowany przez KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe Wtorek, 16 listopada 2021

Źródło: Twitter.com, Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these