Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy staje się coraz bardziej niebezpieczna i nieprzewidywalna. Dzisiejszego dnia emocje sięgnęły zenitu. Wielu aktorów i celebrytów nie potrafi milczeć w obliczu zaistniałych okoliczności i komentuje to, co widzi.

Najmocniejszy wpis w tej sprawie zostawiła Barbara Kurdej-Szatan, która nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami” i „maszynami bez serca”. Swoim zachowaniem wywołała mnóstwo kontrowersji i ściągnęła na siebie kłopoty…Ponadto dość poważnie ucierpiał jej wizerunek.

Najwyraźniej Piotr Zelt postanowił dołączyć do grona niezadowolonych. Aktor bardzo niepochlebnie wyraził się na temat rzeczniczki Straży Granicznej — Anny Michalskiej.

— Pani „rzecznik” SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS — podpisał fotografię z ekranu telewizora, którą opublikował w social mediach.

Pod udostępnionym postem rozpętała się prawdziwa burza, a internauci zaczęli ze sobą emocjonalnie dyskutować. Sytuacji nie zmienił nawet fakt, że aktor szybko usunął swój wpis.

— Wpis Piotra Zelta wywołał spore poruszenie wśród internautów. Na dodatek aktor lajkował pod swoim wpisem komentarze, które były skierowane w stronę kobiety i bezpośrednio ją obrażały. To również nie spodobało się wielu osobom — poinformował „Fakt”.

Screen z wpisem Piotra Zelta pojawił się ponownie na Twitterze, gdzie znów zaczął być ochoczo komentowany.

— Skąd w ludziach tyle nienawiści? — napisał internauta.

— Czyżby Pan Zelt pozazdrościł rozgłosu Pani Kurdej-Szatan? — pada kolejny komentarz.

Ponadto zacytowano m.in. kodeks karny, którego artykuł 226 § 1. brzmi: „Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

Ponadto całą sprawą zainteresowała się Fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

— Treści zawarte na jego stronie wyślemy do kancelarii, wyjdą dwa oddzielnie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa — przez Piotra Zelta i Alfreda Zelta. Nie ma zgody na znieważanie polskich mundurowych — podkreślono.

Zobacz również: Robert Bąkiewicz podziękował za Marsz Niepodległości. Wysłał również podziękowania dla Trzaskowskiego

Zobacz również: Posłanka Lewicy nie potrafiła wymienić sąsiadów Polski: “Rozumiem. Podstawówka była dawno” [WIDEO]

Źródło: TVP.Info, pomponik.pl, o2.pl

(Visited 3 588 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj