Stanisław Żółtek, były kandydat na prezydenta RP podzielił się w mediach społecznościowych nagraniem, z którego wynika, że wybrał się do jednej z krakowskich restauracji. Okazuje się, że europoseł Kongresu Nowej Prawicy został testerem karty dań i napojów. W tej samej restauracji pojawił się również poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

— Stanisław Żółtek #Ż zostaje testerem jakości i smaku produktów restauracji Tesone w Krakowie — przekazano na Twitterze polityka. Restauracja Tesone należy do grona pierwszych, które zdecydowano się otworzyć w Krakowie. Sytuacja przedstawia się następująco: W lokalu nie pojawiają się goście, a testerzy jedzenia na umowę o dzieło. — Jako tester zarobię może złotówkę — wyznał Stanisław Żółtek, który zamówił kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą.

Zobacz również: Kinga Rusin wróciła na Instagram po długiej przerwie i zdradziła, gdzie pracuje: „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody”

Były europoseł zaznaczył, że dużo więcej osób cierpi i umiera przez wprowadzone obostrzenia niż przez samego koronawirusa. Dodał, że lockdown przynosi gigantyczne straty w służbie zdrowia i gospodarce.

Zobacz również: Aktor odgrywający rolę Kevina domaga się trwałego usunięcia sceny z Trumpem [WIDEO]

Lockdown skończy się wtedy, gdy normalni ludzie przestaną panikować. Zachowujmy się tak jak my dziś, jedzmy w restauracjach. Nie bójmy się wyjść na spacer. Umieramy z powodu restrykcji, sami musimy zakończyć lockdown — powiedział Stanisław Żółtek.

źródło: nczas.com

(Visited 175 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Grzegorz Braun ustawia do pionu hałaśliwych dziennikarzy: "Proszę nie buczeć!" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here