W USA wciąż panuje emocjonalna i napięta atmosfera, a wszystko za sprawą zamieszek w związku z protestami tych, którzy nie poparli zatwierdzenia prezydentury Bidena. Media społecznościowe cenzurują lub usuwają konta obecnego jeszcze prezydenta USA Donalda Trumpa, a kolejne firmy odmawiają swoich usług jego zwolennikom.

Dochodzi nawet do sytuacji, w której wielkie korporacje wstrzymują finansowanie polityków, którzy nie zgadzają się z prezydenturą Joe Bidena. Okazuje się, że sprawy zaszły tak daleko, że znalazły nawet powiązanie z kultowym filmem „Kevin sam w Nowym Jorku”. Donald Trump, zanim objął najważniejsze stanowisko w Stanach Zjednoczonych, był działającym na szeroką skalę biznesmenem. Wystąpił w wielu programach telewizyjnych oraz reklamach.

Pojawił się także w jednej ze scen komedii „Kevin sam w Nowym Jorku”. W 2019 roku stacja CBS postanowiła poprawić dzieło i usunęła scenę z Trumpem. Teraz sympatycy prezydenta USA nie chcą słyszeć o takim wyjaśnieniu cenzury jak dostosowanie obrazu do czasu antenowego. Utrzymania „wycięcia” Donalda Trumpa z filmu domaga się również sam odtwórca Kevina Macaulay Culkin.

Zobacz również: Niemcy: Tak źle jeszcze nie było. Merkel chce rozmawiać o przedłużeniu restrykcji

Przeczytaj również:  Rosja pozbywa się ambasadora Łotwy. Ma dwa tygodnie na opuszczenie kraju

Scena trwa zaledwie kilka sekund, znalazła jednak tylu przeciwników, że tematu nie daje się już zamieść pod dywan. Obecny prezydent USA udziela filmowemu bohaterowi odpowiedzi na pytanie o drogę do recepcji w hotelu.

Zobacz również: Sikorski uderza w Kaczyńskiego: Walnie przyczynił się do katastrofy smoleńskiej

Występ Trumpa w filmie „Kevin sam w Nowym Jorku” był pewnym warunkiem uzyskania zgody na nagranie fragmentu produkcji w będącym jego własnością lokalu. Obecnie sytuacja pozostawia wiele do życzenia, a nagonka wokół polityka stale narasta. Jego konta zawiesiły m.in. Twitter, Snapchat, Instagram i YouTube.

źródło: wiadomosci.onet.pl

(Visited 1 088 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Ludziom bije na dekiel🤪👎
    Chcieć to on se może to było już tyle razy puszczane tyle razy ludzie to sobie nagrali skopiowali kupili w oryginale że daremne nadzieję próżny trud.
    Chłystek Macaulay Culkin niech się lepiej zastanowi bo jak Trump się namyśli żeby usunąc wszystkie sceny z jego hotelem to niewiele z tego filmiku zostanie😁👎

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj