O Kindze Rusin było w ostatnich tygodniach wyjątkowo cicho. Dziennikarka na dłuższy czas zaprzestała korzystania z mediów społecznościowych, jednak niedawno wróciła na Instagrama, chwaląc się, gdzie aktualnie przebywa. Prezenterka podzieliła się ze swoimi sympatykami pozytywnym postem, w którym nie kryła optymistycznej postawy.

Ostatni raz widzieliśmy posty Rusin pod koniec listopada, kiedy relacjonowała protesty w Warszawie. Sytuacja w kraju tak zirytowała dziennikarkę, że prawdopodobnie wolała usunąć się na jakiś czas z życia publicznego. Na Instagramie pojawił się jednak nowy, bardziej optymistyczny post dziennikarki pozującej w białym stroju kąpielowym na tle lazurowej wody.

Zobacz również: Piaseczny zabrał głos ws. afery z „j**ać PiS i Konfederację”: „Serio?”

Rusin zachwyciła internautów wysportowaną sylwetką i uśmiechem na twarzy i zdradziła, gdzie aktualnie przebywa.

— Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach — zaczęła celebrytka.

Zobacz również: Co dalej z ruchem Trzaskowskiego? Prezydent Warszawy: „Gwarantuję, że ta energia wróci. Ludzie czekają”

— Pytacie, gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi — podkreśliła dziennikarka.

Dodała, że wraz ze swoim partnerem zakupiła nowy sprzęt dla Domów Samotnej Matki. — A propos działań, obecnie kończymy zakup sprzętów dla Domów Samotnej Matki i już myślimy o WOŚP. Szczegóły wkrótce — napisała Rusin.

(Visited 338 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Greta Thunberg przepłynęła pół świata w złym kierunku. Teraz woła o pomoc

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here