propolski.pl: Skrajny hejt opozycji na Kukiza

Skandaliczny hejt opozycji uderzający w Kukiza: „Idziemy z tą szmatą w p….u” [WIDEO]

Do Internetu trafiło skandaliczne nagranie, na którym ukazano niecodzienną akcję ulicznej opozycji. Dołączono do niego ścieżkę osoby, która skomentowała całą sytuację. Nie da się ukryć, że wymowa tego filmiku dotyczy Pawła Kukiza i jest wyrazem ogromnego hejtu wobec jego osoby.

Widzimy, jak postacie ubrane na biało-czerwono, niosą ze sobą zwój materiału i krzyczą wiele niecenzuralnych słów.

— Idziemy z tą szmatą w p…u, tam, gdzie jej się należy — słyszymy słowa komentującej to uliczne przedstawienie.

— Czyli do biura Kukiza, żeby sprawdzić, przymierzyć, czy udało nam się uszyć szmatę większą niż Kukiz — słyszymy na wideo.

Internautom bardzo nie przypadła do gustu narracja opozycji i większość z nich oceniła, że zaprezentowane zachowanie jest zwyczajnie wulgarne i przesadzone.

— Hej, Platformo Obywatelska, zadowoleni jesteście z tego hejtu, który wywołujecie? Chcecie powtórki z Cyby, o to wam chodzi?” — zapytał internauta, który opublikował film.

Skąd tyle jadu w stosunku do posła Kukiza? Przypomnijmy, że Lider Kukiz’15, Jarosław Sachajko oraz Stanisław Żuk zmienili zdanie w sprawie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji i w ramach reasumpcji opowiedzieli się za PiS-em. Tym samym wzbudzili gniew ze strony praktycznie całej opozycji.

Pawła Kukiza spotkała wówczas ogromna nienawiść serwowana w Internecie. Pochodziła ona i pochodzi nadal ze strony środowisk demo-liberalnych, a napędzała ją głównie stacja TVN24, od której były muzyk domagał się przeprosin.

Zobacz również: Posłanka Hartwich zabrała głos ws. imigrantów: Wpuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później!

Zobacz również: Miłosz Kłeczek zgasił posła PSL w TVP Info: „Może Pan sobie w Google sprawdzić” [WIDEO]

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these